Trnava – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 5:2 (kon.) | Brezno – Humenné 4:6 (kon.)
Žiar nad Hronom – Skalica 6:2 (kon.) | Modré Krídla – Topoľčany 3:0 (kon.) | Levice – Dubnica 4:3 (po pr.)
MŠK Žiar nad Hronom
6:2 (1:1, 0:1, 5:0)
HK Skalica
sk Středa 02.11.2022, 18:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 1. liga (SR) • 12. kolo

Domáci Žiar rozbil Skalicu v poslednej tretine piatimi gólmi. Výsledok 6:2 hovorí za všetko. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:18:56)

58:58
    Vylúčenie v tíme MŠK Žiar nad Hronom:
    hráčska lavica Žiar nad Hronom – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:22
    Žiar nad Hronom dáva gól! Stretnutie sa mení na debakel hostí. HUGO KOVÁČ vedel reagovať na vyrazený puk Oliverom Nemcom a upratal ho za jeho bránkovú čiaru. Asistencie: Martin Magdolen a Adam Kobolka.

55:11
    Žiar nad Hronom dáva gól! Prvým adresátom tohto puku mal byť Kobolka, ktorý ale skončil na ľade. Magdolen na druhý pokus vyzval MATEJA KRAUTA, čo znamená už vedenie o tri góly 5:2. Asistencia: Martin Magdolen.

54:10
    S. Barcík – 5 min. + DKZ, hrubosť.

Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    O. Janík – 5 min. + DKZ, hrubosť + DKZ, napadnutie oblasti hlavy a krku.

54:10
    Samuel Barcík a Ondrej Janík putujú do šatne!

54:10
    Ihneď po vhadzovaní škaredo atakoval Ondrej Janík domáceho Giertla! Iba 17-ročný Samuel Barcík okamžite za ním prišiel a bola z toho parádna pästná výmena! Klobúk dole pred žiarskym tínedžerom!

54:01
    Žiar nad Hronom dáva gól! Kolenič po tom, ako neskóroval, vyslal presný puk medzi kruhy na MARTINA JAKÚBEKA, a ten sa už nemýlil. Asistencie: Jakub Kolenič a Viktor Fekiač.

54:01
    Kolenič urobil bekhendový blafák, ktorým však nevyzrel na Nemca!

51:58
    Petrík už mohol byť prekonaný, keď sa roztiahol v bránkovisku! Odkrytú pravú časť brány netrafil Landrigan!

51:33
    Skalica hrá s piatimi hráčmi.

50:00
    Záverečných desať minút záverečnej tretiny. Indiáni hrajú presilovku, vyhrávajú nad Skalicou 3:2 a majú šancu v prípade výhry bodovo sa dotiahnuť práve na dnešného protivníka.

49:33
    Hílek – 2 min., hákovanie.

48:42
    Jakúbek nevymiešal skalického brankára a neprekonal ho!

48:42
    Ján Chlepčok padá v čistej príležitosti po podrazení Kadlečíka! Trestné strieľanie pre Žiar nad Hronom!

48:15
    Žiar nad Hronom dáva gól! MAREK PAČ otáča skóre. Využitá presilovka. Trafil to nádherne do pravého horného rohu. Asistencie: Martin Jakúbek a Jakub Kolenič.

Ivan Harčár

Branky a nahrávky: 9. Kováč (Kobolka), 41. Jakúbek (Pač, V. Fekiač), 49. Pač (Jakúbek, Kolenič), 55. Jakúbek (Kolenič, V. Fekiač), 56. Kraut (Magdolen), 58. Kováč (Magdolen, Kobolka) – 19. Landrigan (Hujsa, Šátek), 33. Kuba

MŠK Žiar nad Hronom: R. Petrík – Pač, Kobolka, Lopejský, M. Šeliga, Čulík, Gabri, S. Barcík – Jakúbek, V. Fekiač, Kolenič – Chlepčok, P. Valent, Magdolen – A. Barcík, P. Halama, Kraut – Václav, Giertl, Kováč.
    Trenér: Norbert Javorčík.

HK Skalica: Nemec – Fatul, Semandel, O. Janík, D. Kadlečík, Vidovič, Hílek, M. Mikula, Kočka – J. Jurík, R. Nemec, Obdržálek – Hujsa, Landrigan, Šátek – Janáč, Včelka, B. Kotvan – Kuba, Rajčák, Šišolák.
    Trenér: Michal Ružička.

Rozhodčí: Smrek, Kocúr – Pribula, L. Beniač.