Feyenoord – Lazio 1:0 (kon.) | Karabach – Freiburg 1:1 (kon.) | Midtjylland – Sturm Graz 2:0 (kon.)
Monaco – CZ Bělehrad 4:1 (kon.) | Olympiakos – Nantes 0:2 (kon.) | Real Sociedad – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Omonia Nikósie 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Ferencváros 1:0 (kon.) | Arsenal – Curych 1:0 (kon.)
AS Řím – Ludogorec 3:1 (kon.) | Real Betis – Helsinki 3:0 (kon.) | Bodö/Glimt – Eindhoven 1:2 (kon.)
Braga – Malmö 2:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Rennes – Larnaka 1:1 (kon.)
St.Gilloise – Union Berlín 0:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:1 (0:1)
Manchester United
Čtvrtek 03.11.2022, 18:45 • Reale Arena (San Sebastián) • Evropská liga • Skupina E

Real Sociedad San Sebastian končí vs skupině E na první pozici, druhý je Manchester United. (20:43:32)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 5:11.

Alejandro Garnacho se stal jediným střelcem v tomto zápase. Manchester United oplatil soupeři porážku z prvního zápasu a nyní v San Sebastianu ve Španělsku vyhrává 1:0.

90+5

90+5
    Álex Remiro má míč ve své moci a s rozehrávkou příliš nepospíchá.

90+4
    Bruno Fernandes centroval před branku, Luke Shaw se pokoušel zakončovat, ale neuspěl.

90+4
    V samotném závěru zápasu budou mít možnost rohového kopu hostující fotbalisté.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

89
    Cristiano Ronaldo a Casemiro měli obrovskou šanci, druhý jmenovaný vypálil a jeho rána byla na poslendí chvíli zblokovaná.

89
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec druhého poločasu.

88
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Diogo Dalot).

87
    Domácí celek díky aktivní hře vybojoval rohový kop. Robert Navarro centroval před branku, následně se do zakončení dostal Robin Le Normand. Jeho rána končí nad.

85
    Lisandro Martínez si v souboji o míč počínal nedoveně, fauloval Jona Magunazelaia. Hrát tak budou domácí.

83
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Alejandro Garnacho, přichází Harry Maguire.

82
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Alexander Sörloth, přichází Jon Magunazelaia,
    ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Igor Zubeldia.

ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Fred.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující fotbalisté drží těsný náskok.

80
    Ronaldo vyslal do šance spoluhráče, Casemiro však nebyl u míče první a ten končí v moci domácího brankáře.