JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HK 95 Považská Bystrica
sk Čtvrtek 17.11.2022, 16:00 • SŠŠ Poprad • 1. liga (SR) • 53. kolo

V tretej tretine dokázali Panteri streliť tri góly a pripisujú si víťazstvo 1:4 nad Slovenskou 18-tkou na ich ľade. Dvakrát sa dokázal presadiť Matej Sádecký a v tretej tretine musel striedať brankár Pajpach po nepríjemnej zrážke. Ja sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť. (18:23:06)

58:21
    Murtazin neprekonal Urbana z pravej strany!

57:48
    Odpískaný úmyselný ofsajd na domácej strane.

56:49
    Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
    Jobek – 2 min., údery.

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
    Ďurkech L. – 2 min., nedovolené bránenie.

55:08
    Považská Bystrica dala gól! Využitá presilová hra po pár sekundách. Autorom štvrtého gólu Panterov je MATEJ SÁDECKÝ.
    Asistencia: Dmitriev.

55:02
    Masnica – 2 min., podrazenie.

53:30
    Ďalšia gólová šanca Panterov! Meszároš dostal prihrávku pred bránu, kde bol osamotený a zakončil bekhendom, ale Urban puk pokryl aj za pomoci svojich spoluhráčov.

52:52
    Považská Bystrica dala gól! MATEJ SÁDECKÝ sa preštrikoval až pred brankára a poslal puk pomedzi betóny Urbana a navyšuje skóre svojho tímu.