Minnesota – Winnipeg 6:1 (kon.) | Florida – Boston 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:1 (3:2 po s.n.)
Columbus – Montreal 1:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 6:2 (kon.) | New Jersey – Toronto 1:2 (kon.)
Detroit – Nashville 3:0 (kon.) | Carolina – Arizona 0:4 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Dallas – Chicago 6:4 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 3:2 (kon.)
Vegas – Ottawa 4:1 (kon.) | Seattle – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:4 (kon.)
konec
Dallas Stars
6:4 (1:0, 0:3, 5:1)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 24.11.2022, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:52 Jason ROBERTSON - 6:4
   
  59:52
  Dallas právě vstřelil branku!
  Definitivní K. O. pro opařený tým Chicaga! Gólem do prázdné branky dovršil domácí třetinu snů JASON ROBERTSON! Asistence: Jamie Benn, Jani Hakanpää.
  58:27 Radek FAKSA - 5:4
   
  58:27
  Dallas právě vstřelil branku!
  Diváci v American Airlines Center upadají do ještě větší extáze! RADEK FAKSA využil služeb rozjetého Millera. Mrázek tvrdou střelu zpoza levého kruhu neudržel a od svého krajana inkasoval z dorážky z nulového úhlu. Rozhodčí puk za čárou neviděl. Záhy se ale ozval klakson a bylo jasno. Asistence: Colin Miller, Ryan Suter.
  54:12 Ty DELLANDREA - 4:4
   
  54:12
  Dallas právě vstřelil branku!
  McCabe neustál Johnstonovo napadání za Mrázkem. Puk skončil v držení Benna, jenž si ho pokryl před Kurashevem a předal jej na modrou čáru. Následovala Hakanpääho střela a především teč do protipohybu českého gólmana, kterou provedl TY DELLANDREA. Asistence: Jani Hakanpää, Jamie Benn.
  53:58 Mason MARCHMENT - 3:4
   
  53:58
  Dallas právě vstřelil branku!
  Šest minut před koncem chybí Texasanům už jenom jeden přesný zásah! Seguin dojel kotouč v rohu útočného pásma a s přispěním Gurjanova ho byl schopen posunout do levého kruhu, odkud MASON MARCHMENT opět nachytal Mrázka na přední tyči. Asistence: Tyler Seguin, Denis Gurjanov.
  50:15 Jamie BENN - 2:4
   
  50:15
  Dallas právě vstřelil branku!
  Okamžitá odpověď Stars! Roope Hintz si vzal kotouč z hromadné tlačenice u mantinelu a rychle jej předal na volnou levou stranu. JAMIE BENN vystřelil švihem z vrcholku kruhu a našel mezeru mezi rukou Mrázka a bližší tyčkou. Asistence: Roope Hintz, Joe Pavelski.
   
  49:50
  Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
  Max Domi – 2 min., podrážení.
  49:37 Max DOMI - 1:4
   
  49:37
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Hosté ustáli velký tlak a z ojedinělé návštěvy útočného pásma vykouzlili navýšení vedení na třígólový rozdíl! Oettinger levým betonem pouze vyrazil dlouhou střelu Blackwella a pak už pravou rukou nedosáhl na dorážku MAXE DOMIHO, kterého nedostoupil Lundkvist. Asistence: Colin Blackwell, Jake McCabe.
   
  47:22
  Našláplý Athanasiou rozdal puk na pravou stranu, odkud pálil Max Domi a za Oettingerem zacinkala tyč!
   
  44:02
  Další výborný zákrok Mrázka proti Marchmentovi! Na druhé straně se vyznamenal také Oettinger, který po křížné přihrávce Athanasia vychytal Jacka Johnsona.
   
  43:03
  Mrázek napravil nebaezpečnou ztrátu napadaného Murphyho zneškodněním šance Robertsona! Ten pak ještě nabíjel Seguinovi, ale ani ten z pravého kruhu stav nezměnil.
   
  37:41
  Suter trefil vnější brankovou konstrukci. Z protější strany Seguin přihrál mezi kruhy a Marchment si vylámal zuby na Mrázkovi a jeho pravém betonu. Český gólman zlikvidoval i Seguinovu dorážku z ostrého úhlu.
  36:53 Connor MURPHY - 1:3
   
  36:53
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Jestřábi dlouho tahali puk po hrazení. Až Toews ho zezadu přivezl do předbrankového prostoru, kde po něm marně šmátrali Oettinger, Hakanpää, Johnston i Dellandrea. Nakonec kotouč vypadl u druhé tyče a tam ho z několika centimetrů dorazil číhající CONNOR MURPHY. Asistence: Jonathan Toews, Jarred Tinordi.
  33:53 Andreas ATHANASIOU - 1:2
   
  33:53
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Blackhawks překlápí vedení na hostující stranu! Domiho diagonálu napříč středním pásmem přebral ANDREAS ATHANASIOU. Protáhl se přes Heiskanena a forhendem posunul kotouč kolem Oettingerovy pravé nohy do sítě. Asistence: Max Domi, Caleb Jones.
   
  32:15
  Blackwell potáhl puk podél pravého mantinelu. Ve finále ho předal před levý kruh a sledoval, jak Dickinson pálí do tyče!
  24:22 Seth JONES - 1:1
   
  24:22
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Domi vyhrál vhazování na Jacka Johnsona. Kane poté naznačil střelu od modré a pozměnil ji na přihrávku do opuštěné pravé části kluziště. SETH JONES úspěšně zamířil k zadní tyči a oslavil návrat z marodky prvním gólem v sezoně. Asistence: Patrick Kane, Jack Johnson.
   
  16:14
  Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
  HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Andreas Athanasiou.
  13:55 Jason ROBERTSON - 1:0
   
  13:55
  Dallas právě vstřelil branku!
  První dobré střídání Stars končí vedoucím gólem! Uzdravený Seth Jones ztratil puk na zadním mantinelu. JASON ROBERTSON s ním vybruslil do mezikruží a Mrázkem vyraženou bekhendovou střelu si pohotově dorazil do horního rohu. Bez asistence.
   
  09:38
  Tinordi a Hakanpää zvedli diváky ze sedadel parádní bitkou. Finský obr v obraně Dallasu se takto mstil za Tinordiho tvrdý hit na Dellandreu.
   
  05:54
  Vyloučení v týmu Dallas Stars:
  Esa Lindell – 2 min., hákování.
   
  02:03
  Vyloučení v týmu Dallas Stars:
  Jani Hakanpää – 2 min., podrážení.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 14. J. Robertson, 51. Ja. Benn (Hintz, Pavelski), 54. Marchment (Seguin, Gurjanov), 55. Dellandrea (Hakanpää, Ja. Benn), 59. Faksa (C. Miller, R. Suter), 60. J. Robertson (Ja. Benn, Hakanpää) – 25. Set. Jones (P. Kane, J. Johnson), 34. Athanasiou (Domi, Cal. Jones), 37. Murphy (J. Toews, Tinordi), 50. Domi (Blackwell, McCabe)


  Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – C. Miller, Heiskanen (A), Lundkvist, R. Suter, Hakanpää, Lindell – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Kiviranta, Seguin, Marchment – Dellandrea, W. Johnston, Ja. Benn (C) – Glendening, Faksa, Gurjanov.
  Trenér: Peter DeBoer

  Chicago Blackhawks: Mrázek (A. Söderblom) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), Kurashev – Blackwell, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Lafferty, Entwistle.
  Trenér: Luke Richardson

  Rozhodčí: Dwyer, Sandlak – Cherrey, Femington

  Diváci: 18 532
  www.ibrshop.com