Kometa Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:0 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 3:6 (kon.)
Liberec – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 1:2 (po pr.) | Jihlava – Zlín 4:3 (po pr.)

Vítkovice právě vstřelily branku!
    Najetí z pravého kruhu útočného pásma, kam si najel ALEX KOTÁSEK a zakončil mezi betony domácího gólmana.
    Asistence: Krejsa

60:01

Je za námi základní hrací doba, která přinesla dva góly. Ve třetí třetině to bylo hlavně o brankářích obou celků, kteří udrželi třetí dvacetiminutovku bezgólovou. Na každé straně padl jeden gól, a proto nás čeká prodloužení.

60:00

59:59
    V absolutní závěru přišla ještě jedna liberecká střela, která přišla velmi těsně se sirénou, a to se nelíbilo jednomu hráči z Vítkovic, který vyvolal menší bitku.

59:13
    Hostující brankář měl teď náročnou práci ve svém brankovišti, když vítkovický bek tečoval skákavý kotouč bruslí.

58:15
    Krátký předvedl další parádní zákrok, tentokrát vyrážečkou.

57:13
    Nevyzpytatelné nahození, které donutilo gólmana Krátkého k zákroku.

54:56
    V úvodu hry 4 na 4 měli dvě velké šance Vítkovice. První chytil gólman a druhou vyblokoval bek.

53:55
    Filip Kříž vybojoval útočné pásmo střelou od modré, kterou bez větších problémů hostující brankář lapil.

53:00
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Plos – 2 min., podrážení.

52:49
    Liberecká nepovedená přesilovka vygradovala až k domácímu vyloučení, kdy Lukáš Plos podrazil vítkovického útočníka. Bude se pokračovat ve čtyřech.

51:59
    Kubík – 2 min., podrážení.

50:38
    Hned po pár vteřinách přišel další závar, který zajistil těsně před brankovou čárou hostující brankář.

50:28
    Tentokrát přišla střela z levého kruhu libereckého útočného pásma, ale ta mířila nad.

Jakub Špaček

Branky a nahrávky: 30. Brouček (Vološín) – 19. Prčík (Macias), 61. Kotásek (Krejsa)

Bílí Tygři Liberec: Krátký (Petříček) – Meisel, Hladík, Culek, Ehrenberger, Průšek, Koštoval, Jakubec – Przybyla, Vološín, Brouček – Peréz, Janata, Kříž – Špilka, Hois, Bačkovský – Plos, Fiala, Jenčovský (C)
    HC Vítkovice Ridera: Irgl (Bartošák) – Chaloupka, Puchala, Fibingr, Bialy, Prčík, Bystroň, Smolka – Kubík, Chlán, Přibyl – Macias, Milata, Pavelec – Glas, Krejsa (C), Slusarczyk – Štiak, Kotásek, Vehovský

Rozhodčí: Jaroš, Micka – Kotlík, Jurak