Vsetín – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 2:1 (po pr.) | Třebíč – Šumperk 5:2 (kon.)
Sokolov – Zlín 4:3 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Jihlava 3:2 (kon.) | Přerov – Kolín 5:1 (kon.)
Slavia – Pardubice B 5:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:1 (4:1, 1:0, 0:0)
SC Marimex Kolín
Středa 21.12.2022, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 31. kolo

Dalším hráčem, který by si připsal první branku v Chance lize, se mohl stát Hradil, když si za brankou na začátku třetí třetiny dobře vybojoval kotouč, poté ale Sajdlovu tyč o několik centimetrů minul. Výrazně zlepšený výkon Zubrů kazila pouze dobře konsolidovaná obrana Kolína v oslabení. Hosté se v závěru snažili alespoň o snížení, marodkou sužované MEO ovšem v dnešním zápase ukázalo, že se na mladé hráče může spolehnout na všech postech a zaslouženě si došlo pro tříbodové vítězství! Já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím a v novém roce 2023 se budu zase těšit! Na počtenou! (20:24:58)

59:50
    Kolínští si na závěr chtějí zkusit přesilovku 6 na 4, Sajdl byl proto odvolán na střídačku.

59:50
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Lukáš Adámek.

59:01
    A rozeběhla se také poslední minuta dnešního utkání.

58:19
    Hra se vrací před Postavu, zakázané uvolnění Přerova.

58:00
    Do konce třetí třetiny a zcela pravděpodobně i celého dnešního zápasu zbývají poslední dvě minuty.

56:57
    A Kolín je v závěru aktivnější! Na Postavu si nyní průnikem a následnou kličkou nepřišel Šedivý!

56:28
    Kolín sevřel domácí hráče v jejich obranném pásmu. Dobrý pas Krále nezužitkoval příklepem Čáp, když si na jeho ránu Postava povyjel značně daleko od branky.

55:28
    Velkou šanci na snížení měl Matěj Morong, který se proháčkoval až před Postavu, tváří v tvář však přerovskému brankáři ale neuspěl!

54:58
    Kolín v plném počtu.

54:42
    Zubři byli od druhé přesilovkové trefy nedaleko! Střelu Krisla ale dobrým pohybem Goiš před brankou ztečovat nedokázal! Zanedlouho se ještě sympatickým průnikem prezentoval Černý.

53:58
    Polovina této přesilové hry Přerova je minulostí, do třetí sirény zbývá zatím posledních 6 minut, během kterých už zřejmě není reálné očekávat nějaký dramatický finiš Kolína.

53:29
    Zubři se půlminutu drželi v útočné třetině na kotouči, poté však o něj přišli a Piegl mohl vyhodit.

52:58
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Markus Korkiakoski – 2 min., hákování.

52:22
    Dostatek prostoru měl na levém křídle Lukáš Adámek, přes couvajícího beka Kolína se ovšem neprosadil.

51:53
    Buly po pravici Tomáše Sajdla.

51:24
    Zubři dobrým napadáním zabránili v zakončení jak Cibákovi tak i Čápovi.

50:52
    Zpoza vlastní branky rozehrává Zdeněk Čáp.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 4. Indrák (Doležal, Krisl), 6. Goiš (F. Dvořák), 11. Doležal (F. Dvořák, Hradil), 11. Hanák, 40. Indrák – 10. Naar (Z. Král, Morong)

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – Hrdinka, Chroboček, R. Černý, Hanák, Ševčík, Krisl (C) – Březina, Pechanec, L. Adámek – Doležal, F. Dvořák, Indrák – Goiš, Macuh, Dobša – Tarnoczy, Hradil, Fencl.
    Trenér: Robert Svoboda

SC Marimex Kolín: Soukup (11. Sajdl) – Aubrecht, Čáp, Cibák, Piegl (A), Zajíc, T. Jelínek, Naar – Mar. Novák (A), Morong, Z. Král (C) – J. Sklenář, Korkiakoski, Ouřada – Síla, Matějček, Lang – D. Šedivý, Mi. Beneš, Polák.
    Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Skopal, Vrba – Kleprlík, Bezděk