Fiorentina – Sassuolo 2:1 (kon.) | Juventus – Udinese 1:0 (kon.) | Monza – Inter 2:2 (kon.)
Juventus FC
1:0 (0:0)
Udinese Calcio
Sobota 07.01.2023, 18:00 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:00:13)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:13.

Je konec! Juventus nakonec potvrdil roli favorita, i když se na výhru obrovsky nadřel. Nakonec ale pomohlo střídání, když si asistenci připsal Federico Chiesa, který parádně načasoval svůj náběh za obranu. Následně předložil míč na zadní tyč, kde byl úplně osamocený Danilo, jenž dával do prázdné brány. To se navíc stalo pouhé čtyři minuty před koncem základní hrací doby. Udinese už následně nemělo dostatek sil na vyrovnání, a tak dnes musí zkousnout hořkou porážku. Rozhodně nebylo horším týmem.

90+4

90+3
    Udinese mělo k dispozici nejspíše jednu z posledních šancí, když kopalo standardní situaci. S tím si ale obrana Juventusu poradila v naprosté pohodě.

90+2
    Juventus navíc může útočit do otevření obrany a klidně mohlo být rozhodnuto! Na poslední chvilku ale přilétl obránce, který míč zblokoval.

90+1
    Calcio ještě má trochu času na srovnání, ale dnes má velké problémy s dostáním se skrz pevnou obranu.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

89
    Navíc se nám rozbíhá poslední minutka základní hrací doby. U míče je ještě k tomu domácí celek.

88
    Pro Danila to navíc byl první gól v letošní sezóně v italské nejvyšší soutěž a rozhodně nemohl přijít v lepší moment. Nyní to bude pro Udinese už hrozně těžké.

87
    Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Walace, přichází Ilja Nestorovski.
    86. DANILO - 1:0

86
    Juventus právě vstřelil branku! Z toho sice branka nepadla, jenže domácí se dále udrželi u míče a doslova vyšachovali obranu hostů! Federico Chiesa fantasticky načasoval náběh za obranou, prsama si zpracoval míč a z první jej následně poslal na zadní tyč. Tam byl úplně osamocený DANILO, který už dával do prázdné.

85
    Posledních pět minut do konce druhého poločasu! Něco se určitě bude nastavovat, ale nebude to nic moc dlouhého... Juventus nyní vybojoval roh.

84
    Každopádně hráči v barevných dresech se na míči dlouho neudrželi, a tak kombinují zase hosté. Ti se nemohli dostat přes obranu, ale vybojovali faul.

82
    Juventus drží míč na svých kopačkách a chce si připsat závěrečný tlak. Není ale už pozdě?

81
    Domácí to zkoušeli po levé straně, ale tato přihrávka byla moc dlouhá. Fotbalista Juventusu nemohl míč stihnout na hrací ploše, je z toho odkop.

80
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Nicolò Fagioli,

ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Matías Soulé.

79
    Jenže nakonec z toho byla jen hodně nepovedená střela. Wojciech Szczęsny mohl zůstat v klidu.