Villarreal – Girona 1:0 (kon.) | Elche – Osasuna 1:1 (kon.) | Barcelona – Getafe 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Real Madrid 0:2 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (0:0)
Girona FC
Neděle 22.01.2023, 14:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek neděle. (16:19:28)

Zápas plný faulů a promarněných šancí čekal na gól až do poslední minuty. V závěrečném nastavení nejdříve neproměnil penaltu Gerard Moreno. O pár minut později, již po vypršení signalizovaných šesti minutách, po rohovém kopu Villarrealu odpískal rozhodčí penaltu znova. Tentokrát si míč postavil Dani Parejo a posledním dotykem zápasu míč poslal do levého horního rohu. Žlutá ponorka tak zvládla využít částečné početní převahy a zvítězit nad dobře bránící Gironou.

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 21:15.

90+11

90+10
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Druhou penaltu v nastavení si vzal DANI PAREJO a střelou do levého horního rohu nedal brankáři šanci! Villarreal se tak v poslední minutě ujímá vedení 1:0.

90+10
    Penaltu bude zahrávat Dani Parejo.

90+9
    Žlutá karta pro tým Girona FC (Juanpe).

90+9
    Sudí Del Cerro nařizuje po druhé v tomto zápase pokutový kop!

90+8
    Villarreal bude zahrávat rohový kop.

90+7
    Hostujícím hrdinou mohl být Valentín Castellanos. Kličkami mezi obránci si vytvořil prostor ke střele, ale jeho střela neměla potřebné parametry.

90+6
    Zbytečné ohnání po soupeři ocenil rozhodčí žlutou kartou. Viníkem je Alberto Moreno.

90+5
    Na druhé straně se míč ocitl v síti Reiny. Gól však neplatí jelikož střele předcházel ofsajd.

90+4
    Domácí kapitán penaltu v závěru neproměnil! Brankář Gazzaniga vystihl stranu a střelu s nízkou razancí chytá!