NHL
Chicago – Los Angeles 1:2 (kon.) | Boston – San Jose 4:0 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 3:5 (kon.)
Arizona – Vegas 4:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:5 (1:3, 1:0, 1:2)
Winnipeg Jets
Pondělí 23.01.2023, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (03:46:42)

3. Kyle Connor (WPG) 1+0

Philadelphia ztrácí důležité body. Proti Winnipegu zaspala úvod a z šesti střel třikrát kapitulovala. Provorov s Hayesem sice zařídili vyrovnání, ale Kuhlmanův šťastný gól z 49. minuty zase překlopil misky vah na stranu Jets, kterým pojistil výhru Kevin Stenlund.

59:33 Kevin STENLUND - 3:5

59:33
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Konecnyho přihrávka byla Duboisem zvednuta do vzduchu. DeAngelův baseballový švih na modré čáře nezafungoval a KEVIN STENLUND odvezl vypadený puk do prázdné brány. Asistence: Pierre-Luc Dubois.

59:10
    Frost přihrál k brance na Laughtona, jenž se na pětníku vytáčel do brankoviště. Rittich měl spodek branky pohlídaný a s trochou štěstí byl trefen DeAngelovou dorážkou.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Hromadná tlačenice u mantinelu připravila Flyers o spoustu času. Díky icingu Pionka se každopádně vrací před Davida Ritticha.

58:10
    Dillon lacino ztratil puk v obranném pásmu a nechal vzniknout domácí tlak. Tečovaná rána Hayese se do brány nevešla.

57:35
    Konecnyho další střela k Rittichovi nedoletěla. Hosté vyhazují tak akorát daleko, aby nehrozil icing.

57:20
    Oddechový čas pro Phialdelphii. Nad led se po něm vydalo šest hráčů do pole, Sandström zůstal na střídačce.

57:15
    Travis Konecny měl čas na ose hřiště. Puk si tam narovnal na střelu a tu Rittich vyhlavičkoval do ochranné sítě.

56:19
    Diagonála Allisona byla pro Yorka nechytatelná, takže se z ní vyklubalo nevynucené zakázané uvolnění.

56:11
    DeAngelův pozdrav z dálky měl Rittich pod kontrolou. Na druhé straně Ehlers posunul puk na Sandströma a takřka zadarmo získal buly v útočném pásmu Jets.

55:15
    Dlouhovlasý útočník Jets byl během reklamní pauzy doslova odnesen do šatny. Zbytek zápasu se patrně odehraje bez něj.

55:15
    Axel Jonsson Fjällby byl Ristolainenem nastřelen do nohy. Vlastními silami se nebyl schopen postavit a rozhodčí proto hru přerušili.

54:42
    Jonsson Fjällby se snažil přebruslit Ristolainena. Ten ho za minutu dvanáct trochu rozhodl a Švéd z nestabilní pozice Sandströma neohrozil.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 19. Provorov (Tippett, York), 39. Hayes (N. Cates, DeAngelo), 43. Hayes (Frost, DeAngelo) – 5. Jonsson Fjällby (Dillon, Pionk), 7. Connor (Perfetti, Schmidt), 9. Scheifele (Wheeler, Ehlers), 49. Kuhlman (DeMelo, Dillon), 60. Stenlund (Dubois)

Philadelphia Flyers: Sandström (Hart) – York, Provorov, DeAngelo, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – N. Cates, Konecny, Farabee – Allison, Laughton (A), Hayes – MacEwen, P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg – Perfetti, Dubois, Connor – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler – Kuhlman, Lowry (A), M. Barron – Mäenalanen, Stenlund, Jonsson Fjällby.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: MacDougall, Joannette – Brisebois, Cormier

Diváci: 15 441