Troyes – Monaco 2:2 (kon.) | Montpellier – Angers 5:0 (kon.) | Remeš – Ajaccio 1:0 (kon.)
Štrasburk – Brest 0:1 (kon.) | Toulouse – Clermont Foot 0:1 (kon.) | Lyon – Lorient 0:0 (kon.)
Rennes – Marseille 0:1 (kon.)
Montpellier HSC
5:0 (3:0)
Angers SCO
Neděle 05.03.2023, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:18. (16:56:10)

90+1

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

87
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí mají převahu, Khalil Fayad kombinuje se spoluhráči na útočné polovině.

85
    Volný kop pro domácí z dobré pozice těsně před vápnem. Téji Savanier a Elye Wahi se domlouvali, kdo rozehraje. Nakonec Téji Savanier nepřesně.

83
    Montpellier rozehrává volný kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila, Téji Savanier netrefil dobře

82
    Žlutá karta pro tým Angers SCO (Miha Blažič).

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, sledujeme poklidný závěr zápasu.

79
    Cédric Hountondji neměl komu přihrát, a tak vrátil míč svému brankáři, který rychle vykopává od své branky.

79
    Stephy Mavididi se pokoušel dostat hru na útočnou polovinu, ale dopustil se faulu. Hrát tak budou hosté.

77
    Střídání v týmu Angers SCO:
    ze hřiště odchází Abdallah Sima, přichází Adrien Hunou.

75
    Domácí fotbalisté dál kombinují na útočné polovině hrací plochy, Angers se tak tak brání tlaku soupeře.
    73. Elye WAHI - 5:0

73
    Montpellier právě vstřelil branku!
    V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení, po bleskovém přenesení hry se povedenou střelou ke vzdálenější tyči prosazuje ELYE WAHI. Asistence: Issiaga Sylla.

71
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Khalil Fayad,
    ze hřiště odchází Boubakar Kouyaté, přichází Mamadou Sakho,
    ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Valère Germain.

70
    Dvacet minut hry dělí domácí celek od výhry v tomto zápase, Montpellier má jasnou převahu.

68
    Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop. Téji Savanier poslal centr před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

67
    ze hřiště odchází Himad Abdelli, přichází Pierrick Capelle.

Jan Prošek

Branky: 2. Chazrí (Maouassa), 25. Savanier (pen.), 45+3. Maouassa, 51. Savanier (Sylla), 73. Wahi (Sylla)

Karty:   8. Kouyaté (MON) – 33. Ousm. Camara II (AGR), 57. bin Tálib (AGR), 82. Blažič (AGR)   57. bin Tálib (AGR)

Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:18.
    Montpellier HSC: Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté (71. Sakho), Sylla – Ferri (71. Fayad), Chotard – Nordin (71. Germain), Savanier, Maouassa (61. Mavididi) – Chazrí (61. Wahi).
    Náhradníci: Kamara – P. Mendes, Tamas, Bongemba.

Angers SCO: Bernardoni – Valery, Hountondji, Ousm. Camara II (46. Blažič), Šettí (46. Šabanović) – B. Mendy, bin Tálib, Abdelli (67. Capelle) – Sima (77. Hunou), Niane (46. Al Milálí), Salama.
    Náhradníci: Yah. Fofana – Abdoula. Bamba, Bahoya, Thioub.