Spezia – Hellas Verona 0:0 (kon.) | Sampdoria – Salernitana 0:0 (kon.) | Inter – Lecce 2:0 (kon.)
AS Řím – Juventus 1:0 (kon.)
AS Řím
1:0 (0:0)
Juventus FC
Neděle 05.03.2023, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 25. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:10. (22:46:17)

Máme za sebou i druhou polovinu utkání, která byla zajímavější než první část. K vidění byla jedna branka, o kterou se postaral netradiční střelec – Gianluca Mancini. Ten povedenou střelou ze střední vzdálenosti prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Hosté si připsali také další střelu do brankové konstrukce, když z volného přímého kopu střílel Cuadrado. V samém závěru se trenér Allegri rozhodl poslat do hry žolíka, kterým měl být Moise Kean. Ten na hřišti nestrávil ani celou minutu, když po tvrdém souboji nakopl hrdinu domácích Manciniho, a mohl jít do šaten. Sledovali jsme pomerně vyrovnané utkání, ze kterého si tři body odnáší domácí hráči. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+8

90+8
    Ještě musel zasahovat Rui Patrício, který zvládl pokrýt střelu, i když toho zřejmě příliš vidět nemohl.

90+7
    Federico Chiesa si seběhl do střelecké pozice, ale technický pokus poslal vysoko mimo.

90+6
    Hostům už mizí i poslední zbytky času a stále se jim nedaří propracovat přes obranu soupeře.

90+5
    Ovšem nepříliš povedená akce hostů znamená snadný míč pro Patrícia, který nespěchá s rozehrou.

90+4
    Hráči Juventusu mají míč na kopačkách a po faulu ve středu pole uvidíme volný přímý kop.

90+3
    Karsdorp ukořistil míč a hnal se do rychlého brejku, jenže pak nepředal míč spoluhráči na levé straně.

90+2
    Hosté mají minimum času na vyrovnání a ještě jsou po naprosté nedisciplinovanosti Keana v oslabení.

90
    Nastavuje se sedm minut.
    90. Červená karta pro Keana

90
    Ani celou minutu nestrávil na hřišti Moise Kean! Přišel, absolvoval souboj s Mancinim, jehož následně zákeřně zezadu nakopl a pakuje se do kabin.

89
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Moise Kean.

89
    Edoardo Bove si dal na čas s rozehrávkou rohu, ale sudí signalizuje, že vše počítá a přidá patřičný počet minut.

88
    Belotti našel z pravé strany ve vápně Karsdorpa, jehož přihrávku na Abrahama zblokovala obrana Juventusu na roh.