NY Rangers – Columbus 6:2 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (kon.) | Boston – Nashville 1:2 (kon.)
Carolina – Tampa 0:4 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 7:4 (kon.) | St. Louis – Vancouver 6:5 (po pr.)
Chicago – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – Los Angeles 2:1 (kon.) | Vegas – Edmonton 4:7 (kon.)
San Jose – Winnipeg 3:0 (kon.)
Calgary Flames
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Los Angeles Kings
Středa 29.03.2023, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 a získává body do tabulky. Kings byli v zápase střelecky aktivnější, ale nedokázali se prosadit více než jednou. (06:04:10)

59:52
    Ofsajd Kings, buly ve středním pásmu. Hosté už mnoho času nemají.

59:48
    MacKenzie Weegar dostal kotouč do branky, ale gól pro ofsajd neplatí.

59:19
    Jacob Markström kryje ránu, kterou vyslal Anže Kopitar.

59:05
    Zakázané uvolnění Flames, buly před jejich brankou.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:30
    Nyní se Kings dostali do útočného pásma, brankář míří na střídačku.

58:00
    Jen těžko hledají hráči Los Angeles cestu před branku, gólman se vrátil do hry.

57:38
    Hosté hrají bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.

56:20
    Hostující celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana je pozorná.

54:41
    Kevin Fiala měl obrovskou šanci na vyrovnání, ale brankář ho vychytal. Komerční přestávka.

54:10
    Joonas Korpisalo s vypětím všech sil dokázal udržet kotouč po rychlé akci soupeře před brankovou čárou, zakončoval Blake Coleman.

53:55
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek má náskok o jednu branku.

53:16
    Jacob Markström kryje kotouč po ostré střele z prakticky nulového úhlu.

52:51
    Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Mangiapane (Backlund, E. Lindholm), 18. Duehr (Lewis) – 10. Durzi (Kaliyev, Grundström)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Zadorov, Weegar, Gilbert, Stecher – Mangiapane, E. Lindholm, Toffoli – Huberdeau, Backlund, Coleman – N. Ritchie, Kadri, Dubé – Lučić, Lewis, Duehr.
    Los Angeles Kings: Korpisalo (Copley) – M. Anderson, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Edler, Durzi – Byfield, Kopitar, Kempe – Fiala, Danault, Arvidsson – Moore, Lizotte, Iafallo – Grundström, Kupari, Kaliyev.