Tobol Kostanaj – Basilej 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Sutjeska 3:0 (po pr.) | Pjunik – Kalmar 2:1 (kon.)
Trnava – Auda 4:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Hamrun 0:1 (kon.) | Urartu – Farul 2:3 (kon.)
Panevėžys – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Sabah Baku – RFS Riga 2:1 (kon.) | Kauno Žalgiris – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Aktobe – Kutaisi 1:2 (kon.) | KuPS – Derry City 3:3 (kon.) | Pogoň – Linfield 3:2 (kon.)
Zalaegerszegi – Osijek 1:2 (kon.) | Dila Gori – Vorskla Poltava 3:1 (kon.) | Neftçi Baku – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 3:2 (po pr.) | Sepsi – CSKA Sofia 4:0 (kon.) | CS Petrocub – Maccabi Tel Aviv 0:2 (kon.)
Riga FC – Kecskeméti 3:1 (po pr.) | Omonia Nikósie – Gabala 4:1 (kon.) | Levski – Shkupi 1:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Bodö/Glimt 2:4 (kon.) | Niederkorn – Midtjylland 2:1 (po pr.) | Beitar Jeruzalém – PAOK 1:4 (kon.)
Demirspor – Kluž 2:1 (kon.) | Tirana – Besiktas 0:2 (kon.) | Vojvodina – APOEL 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Twente 1:1 (po pr.) | Aarhus – Club Bruggy 1:0 (kon.) | KF Drita – Plzeň 1:2 (kon.)
Žilina – Gent 2:5 (kon.) | Rijeka – Dukagjini 6:1 (kon.) | Hibernian – Escaldes 6:1 (kon.)
Aris Soluň – Ararat-Armenia 1:0 (kon.) | Larne FC – FC Ballkani 1:4 (kon.) | FCSB – CSKA 1948 3:2 (kon.)
Maribor – Differdange 4:3 (po pr.) | Banja Luka – Austria 1:2 (kon.) | Luzern – Djurgården 1:1 (kon.)
Dundalk – KA Akureyri 2:2 (kon.) | Haverfordwest – B36 Tórshavn 1:1 (po pr.) | Shamrock – Ferencváros 0:2 (kon.)
Legia – Ordabasy 3:2 (kon.) | Debrecín – Alaškert 1:2 (3:1 po pen.) | Guimarães – Celje 0:1 (2:4 po pen.)
Adana Demirspor
2:1 (1:0)
CFR Kluž
Čtvrtek 03.08.2023, 20:00 • Yeni Adana Stadyumu, Adana • Evropská konferenční liga (předkola) • 2. předkolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 4:14. (22:06:20)

Velké drama nakonec dopadlo lépe pro turecký Demirspor, jenž postoupil do další fáze Evropské konferenční ligy po vítězství 2:1 nad Kluží.

Po remíze z prvního klání přiblížil v odvetě Demirspor blíže postupu David Akintola, jenž ve 43. minutě zlomil bezbrankový výsledek. V 68. minutě ovšem vyrovnal z penalty Vasile Mogos a střetnutí směřovalo do prodloužení, to však odmítl rozhodující trefou v nastaveném čase domácí žolík Cherif Ndiaye.

Ve třetím předkole se Demirspor utká s chorvatským Osijekem.