Rýmařov – Hlučín 0:4 (kon.) | Šumperk – Opava 1:5 (kon.) | Zlínsko – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
0:4 (0:1)
FC Hlučín
Úterý 15.08.2023, 17:00 • ul. 8.května 42, Rýmařov • MOL Cup • 1. kolo

Skončilo utkání, ve kterém FC Hlučín potvrdil roli favorita a postoupil do dalšího kola, kde je čeká Baník Ostrava. Úředním termínem je středa 30. srpna. (18:53:36)

90+2

90+1
    Nepřesný centr Moučky z levé strany a to je asi to poslední, co se dnes stalo.

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

88
    Rýmařov měl k dispozici rohový kop, k zakončení se nedostali.

87
    Tomšů z velké vzdálenosti branku přestřelil.

86
    Domácí už také stagnují a poslední minuty se dohrávají v tréninkovém tempu.

84
    Blíží se konec zápasu, Hlučín si kráčí pro postup. Rýmařov neměl v dnešním zápase šanci a tahal za kratší konec.

82
    Hosté kombinovali, k zakončení se ale nedostali.

81
    Centr Smékala sražený na další rohový kop. Domácí jsou stále v obraně a neumí se dostat pryč z vlastní poloviny.

80
    Posledních deset minut, Praus na polovině hřiště sestřelil protihráče, žlutá karta ale zatím nepřichází.

79
    Patnáctý roh zahrával Hlučín, úspěch ale standartní situace nepřinesla.

78
    Tempo hry poněkud opadlo, o vítězi je rozhodnuto a hlasatel ohlásil, že si cestu na zápas našlo 270 platících diváků.

76
    Domácí kotel povzbuzuje hráče i za nepříznivého stavu. Vysněný Baník jim ale zřejmě do areálu nepřijede.

73
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučín přidává čtvrtou branku! Za tuto přihrávku, co vymyslel Buchvaldek, by se nemusel stydět ani Messi. Milimetrovou nahrávku DOMINIK SMÉKAL využil a překonal brankáře. – 0:4.

72
    Hlučín stále dominuje v držení míče a posledních dvacet minut bude chtít v pohodě dohrát.

70
    Po rohovém kopu se hosté dostali k zakončení a při domácích nyní stálo štěstí. V té samé minutě posílá Hlavní rozhodčí oba týmy ke střídačkám, aby se občerstvily.

69
    Střídající hráči jsou při chuti, Smékal se uvolnil na hranici vápna a pořádně protáhl brankáře, který vyráží jeho střelu nad břevno!