Blansko – Hlučín 1:3 (kon.) | Hranice – Start Brno 1:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Hodonín 0:1 (kon.)
FK Blansko
1:3 (1:1)
FC Hlučín
Pátek 18.08.2023, 17:30 • Stadion na Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Já se s vámi loučím a u dalších přenosů naviděnou. (19:21:36)

90+3
    Konec zápasu. Hosté si z Údolní odváží 3 body po výsledku 3:1. Ve druhé půli udeřil Hlučín hned za 2 minuty, kdy se prosadil Smékal, pojistku přidal v 78. minutě Kania. Blansko se připomělo několika šancemi, ale Murina v bráně už nepřekonalo.

90+2
    Další centr, další nepřesnost v podání Blanska. Pravděpodbně je o osudu utkání rozhodnuto.

90
    Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty nad rámec 90 minut.

90
    Domácí ždímají poslední zbytky sil, chybí jim ale klid na kopačce a přesnější přihrávky.

89
    Sedlák po centru Jambora míč nezakončil mezi tři tyče. Domácím se čas na zvrat velmi rychle krátí.

87
    Feik teď zazmatkoval v obraně a nabídl Hlučínu nebezpečnou šanci, kterou zakončil Buchvaldek vysoko nad.

86
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Moučka, přichází Wala.

85
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Praus).

84
    Hlučín bude po dobré obranné práci Feika zahrávat rohový kop.

82
    Studený to zkusil individuálně, když mu míč dobře připravil spoluhráč, jedovka mířila těsně mimo pravou tyč Murina.

81
    ze hřiště odchází Smékal, přichází Ptáček.

78
    Hlučín právě vstřelil branku! S Blanskem to vypadá ještě huř. Hlučín odskakuje na rozdíl dvou branek. Střelou, která se odrazila od břevna, se prezentoval Lukáš KANIA, který nedal výstavní ranou Kubicovi šanci – 1:3.

77
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Chyla, přichází Šíp,
    ze hřiště odchází Smrčka, přichází Čejka.

77
    Kobza zkoušel individuálně proniknout před Kubicu, míč mu ale odskočil do autu.

76
    Blanenský Sedlák se provinil proti pravidlům.

74
    Rajčinec centroval do ohně, míč nikoho nenašel. Domácím chybí klid na kopačkách a odvaha zakončit individuálně.

72
    Buchvaldek dobře zapracoval na levé straně a adresoval nebezpečný pas před Kubicu, který ale odolal. V zápětí zapracoval Feik a domácí mají míč ve své moci. Odkop od brány.

71
    Hosté stále důsledně brání, blanenští začínají být lehce frustrovaní, protože nemohou nic kloudného vymyslet směrem dopředu.