Kazachstán – Finsko 0:1 (kon.) | Litva – Černá Hora 2:2 (kon.) | Nizozemsko – Řecko 3:0 (kon.)
Francie – Irsko 2:0 (kon.) | Česko – Albánie 1:1 (kon.) | Polsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Srbsko – Maďarsko 1:2 (kon.) | Slovinsko – Sev. Irsko 4:2 (kon.) | Dánsko – San Marino 4:0 (kon.)
Česko
1:1 (0:0)
Albánie
Čtvrtek 07.09.2023, 20:45 • Fortuna Arena, Praha • Kvalifikace ME • Skupina E

Utkání je u konce a my vítěze nepoznali. Do druhé půle měli lepší vstup hráči Česka a výsledkem byla trefa Lukáše Provoda ve 47. minutě, jenže ta nebyla uznána pro těsný ofsajd. Do vedení se domácí dostali až v 56. minutě po trefě Václava Černého, definitiva však padla až po kontrole u videa. Češi chtěli vedoucí branky využít k dalšímu tlaku, jenže další branky nepřišly a naopak udeřilo na opačné straně. V 66. minutě obral Krále Nedim Bajrami a parádní ranou z dálky překonal Pavlenku. Od té doby se hrál fotbal ve velkém tempu a oba celky se dokázaly dostat do několika šancí. Žádná z nich už ale gól nepřinesla a zápas tak skončil plichtou 1:1. Po tomto výsledku je Česko na prvním míst e s osmi body, Albánie je druhá se sedmi body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:52:06)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:0. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:9.

90+8

90+7
    Za zákrok po odpískání byl žlutou kartou potrestán hostující Ardian Ismajli.

90+7
    Uzuni se rozhodl pro centr z přímého kopu, tím ale našel pouze bránící val.

90+6
    A teď pozor. Lukáš Provod musel hasit další výpad Albánie a za zákrok na Ramadaniho si prohlédl žlutou kartu.

90+5
    Ten však nepřišel a nakonec si Češi mohli oddechnout, že soupeři nevyšel rychlý kontr.

90+4
    Rychlá akce českého celku byla pro tuto chvíli pozastavena, hráči v červeném jsou ale stále u míče a čeká se na centr do vápna.

90+3
    Coufalův centr byl odhlavičkován do autu, ten rozehrál opět Coufal, hledal Součka, všechny ale překonal rychlý a mrštný Beriša.

90+2
    Nákop na Chytila, ten se ale nechal překonat protivníkem a ke zpracování míče se nedostal.

90+1
    Provod musel sám levou stranou, Chytil se mu nenabídl a z celé akce je tak pouze odkop od Berišovy branky.