SR 18 – Dubnica 1:2 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
TSS GROUP Dubnica
sk Čtvrtek 26.10.2023, 16:00 • Stredná športová škola Poprad • 1. liga (SR) • 51. kolo

Osemnástku bude táto prehra dlho mrzieť. Mužstvo dalo do zápasu veľa síl, ale vlastnou nedisciplinovanosťou sa pripravilo o prvé body v sezóne. Dubnica utrpela víťazstvo, ale tri body sa počítajú. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (18:04:58)

59:56
    Michal Chatrnúch zablokoval strelu protihráča, ktorú dostal do nosa! Tečie mu krv, ale nemal by to mať zlomené! Už sa mu venuje lekár reprezentácie!

59:15
    Slováci hrajú power-play!

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:18
    Dubnica dáva gól! MICHAL CHATRNÚCH je často pri puku, vo veľkej miere podporoval útočníkov a zrejme bude hrdinom duelu. Haronik doteraz chytal všetko, ale táto bomba už bola nad jeho sily. Asistencia: Michal Chatrnúch.

57:08
    Géci si urobil jedno kolo pred ľavým kruhom. Ohrozenie Haronika nechal na Jozefa Šveca, ktorý pálil tvrdo a kvalitne, no bez želaného efektu.

55:43
    Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
    Šilhár – 2 min., nedovolené bránenie.

55:23
    JOJ ŠPORT Slovensko U18 hrá s piatimi hráčmi.

53:58
    Chatrnúch si pritiahol puk a na pravej strane uvoľnil Mikulu! Haronik sa vynikajúco vrhol po strele a vytiahol možno kľúčový zákrok stretnutia!

53:23
    Prokopovič – 2 min., nešportové správanie.

53:22
    Dubnica hrá s piatimi hráčmi.

52:32
    Lisý s poriadnou dávkou opatrnosti sledoval puk na hokejke a úspešne si ho zakrýval pred Tábim. Následne zrýchlil, ale bol stopnutý hvizdom čiarových arbitrov. Ofsajd.

51:22
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
    Chatrnúch – 2 min., podrazenie.

50:00
    Prvé sezónne body Slovákov sú stále v hre. Dubnica je dnes veľmi slabá a nepresvedčivá. 1:1 desať minút pred skončením tretej tretiny.

49:08
    Tybor korčuľoval za Chatrnúchom, a tak bol ako prvý pri puku, keď ho stratil jeho obranca. Podarilo sa mu preniesť hru vpravo, no opäť chýbal hosťujúci pokus na bránu.

47:19
    Považanom sa črtala dobrá šanca. Strela nakoniec neprešla k Haronikovi.

45:52
    Prerušená hra. Adam Beluško zapríčinil domáci ofsajd.

44:56
    Chatrnúch pozorne čítal hru mladíkov. V strednom pásme nastavil hokejky do okatej krížnej prihrávky. V útočnej tretine to už prekombinoval a odišiel bez streleckého pokusu.

Ivan Harčár

Branky a nahrávky: 19. Liščinský (Prokopovič, Gašo) – 19. Ferenyi (J. Švec, Chatrnúch), 58. Chatrnúch (Tybor)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Haronik – Fabuš, Dravecký, Lisý, Beluško, Húževka, Varga, Štrbáň – Lašš, Prokopovič, Šilhár – Tomík, Gašo, Liščinský – Hazala, Semančík, Nemec – Liška, Lacko, Krchňavý.
    Trenér: Martin Dendis.

TSS GROUP Dubnica: Lietava – Hřebíček, E. Švec, D. Trška, Hruška, D. Janík, Chatrnúch, Kapičák – Mikula, Škvarek, Géci – Tybor, O. Ďuriš, Tábi – J. Švec, Ferenyi, J. Uram – Bardoš, J. Haščák, M. Pobežal – Korbel.
    Trenér: Dušan Gregor.

Rozhodčí: Moller, Čahoj – Tomáš, Riš.