Benátky n/J – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Hronov 4:2 (kon.) | Letňany – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:3 (po pr.) | Cheb – Mostečtí Lvi 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Opava – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Šumperk – Havířov 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Vyškov 10:4 (kon.) | Příbram – Písek 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vel. Meziříčí 1:9 (kon.)
HC Kobra Praha
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
HC Řisuty
Středa 08.11.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (22:14:01)

Dnešní utkání sledovalo 138 diváků.

Svěřence Miloslava Šeby v sobotu čeká další domácí utkání, tentokrát budou hostit tabulkového souseda z Ústí nad Labem. Řisuty vyrukují na Děčín.

Co zprvu vypadalo jako jednoznačný zápas nakonec bylo vyrovnanou bitvou až do posledních minut! Kobra proti buldokům ztratila tříbrankový náskok a umožnila soupeři se vrátit zpět do zápasu, ze kterého tým Pavla Křepelky vytěžil cenný bod. Braničtí nicméně tak jako tak vítězí počtvrté v řadě a posouvají se blíže k první osmičce.

64:21 Stanislav TICHÝ - 4:3

64:21
    Kobra právě vstřelila branku!
    Máme hotovo, rozstřel nebude třeba! Pod rozhodující gól duelu se podepisuje STANISLAV TICHÝ, jehož bekhendové nahození zaplulo za Pánka – 4:3! Asistence: Tomáš Duda.

64:00
    Běží poslední minuta prodloužení!

63:38
    Havrda poslal puk do hrazení za Pánkem, který tak tentokrát mohl zůstat naprosto v klidu.

63:06
    Zatím vše nasvědčuje tomu, že v Braníku půjdeme až do nájezdů. Ondrík si Petrášovu střelu, která neměla zrovna dvakrát gólový poteciál, pohlídal.

62:33
    Vlček ztratil puk na mezikruží, další výpad Kobry tak střeleckou šanci nevyprodukoval.

62:12
    Teď nicméně Ondríka prověřily ranou z pravé strany, kterou brankář vyrazil nad svou svatyni.

61:47
    Čech startuje ven ze svého obranného pásma, Řisuty zatím v prodloužení působí pasivním dojmem.

61:09
    Novák místo přihrávky na najíždějícího Havrdu zvolil střelu, kterou si Pánek bez obtíží pohlídal.

60:33
    Buldoci už pár sekund drží puk ve své třetině a hledají nějakou cestu zpátky před Ondríkovu klec.

60:22
    Jako první si v nastavení o slovo řekl Vlček, který z kruhu nasměroval puk jen do Pánkovy výstroje.

60:01

Braničtí sice měli úspěch na dosah, Řisutům se ale v závěru podařilo velký nápor přetavit v trefu. Šedesát minut litého boje tak o vítězi nerozhodlo a na řadu přichází pětiminutové prodloužení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 6. Vlček (Havrda), 9. Houška (Do. Novák, T. Urban I), 22. Houška (Holý, T. Urban I), 65. S. Tichý (T. Duda) – 25. Patyk (Bílek, Zich), 28. Vimmer (Zich, Bílek), 60. Patyk (Zich, Vimmer)

HC Kobra Praha: Ondrík (Tesař) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Horáček, Dráb, Pelant – Havrda, Šťastný (C), Vlček – Houška, T. Urban I, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Petrák – Nagy, Matuška.
    Trenér: Miloslav Šeba.

HC Řisuty: Pánek (T. Horák) – Zich, Volráb, Janda, Malovický, Strnad – Bílek (C), Patyk, Janeček – Petráš, K. Pejchal, Čech – Chamrád, Vimmer, Okegawa – Výrut, Pulda.
    Trenér: Pavel Křepelka.

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Tvrdík.