AEK Atény – Brighton 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Sporting 1:1 (kon.) | Freiburg – Olympiakos 5:0 (kon.)
Maccabi Haifa – Rennes 0:3 (kon.) | Sparta – Real Betis 1:0 (kon.) | Sturm Graz – Raków 0:1 (kon.)
Bačka Topola – West Ham 0:1 (kon.) | Häcken – Leverkusen 0:2 (kon.) | Liverpool – Linz 4:0 (kon.)
Marseille – Ajax 4:3 (kon.) | Molde – Karabach 2:2 (kon.) | Rangers – Aris Limassol 1:1 (kon.)
Servette – AS Řím 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Slavia 2:3 (kon.) | Toulouse – St.Gilloise 0:0 (kon.)
Villarreal – Panathinaikos 3:2 (kon.)
Molde FK
2:2 (0:1)
FK Karabach
Čtvrtek 30.11.2023, 21:00 • Stadion Molde (NOR) • Evropská liga • Skupina H

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:11. (23:07:20)

Ázerbájdžánský Karabach vedl v Norsku od 12. minuty po sólu Brazilce Juninha dos Santose a náskok držel navzdory neustálému bušení norského mistra až takřka do závěru zápasu. Jednou hosty zachránilo břevno, jindy brankář Luňov. Až pak se zblízka během pěti minut dvakrát prosadil Eriksen a zdálo se, že Molde dovede zápas k zasloužené výhře. Jenže opak byl pravdou, v páté nastavené minutě zařídil klíčovou remízu pro Karabach obránce Mustafazade a do posledního kola tak půjdou s výhodou lepších vzájemných zápasů při bodové rovnosti fotbalisté z Ázerbájdžánu.

90+8

90+8
    Trestný kop rozehrál právě Ellingsen, jenže Breivik střílel jen doprostřed brány a Luňov má míč pevně ve své moci.

90+7
    Redon Xhixha (Karabach) ještě za taktický faul na Ellingsena dostává žlutou kartu.
    90+5. Bahlul MUSTAFAZADE - 2:2

90+5
    FK Karabach právě vstřelil branku!
    Jankovićův roh domácí odvrátili, jenže hosté to zkusili navzdory zahuštěnému prostoru úspěšně po zemi. Elvin Cəfərquliyev si ve vysoké rychlosti narazil proti noze s Abdellahem Zoubirem a jeho centr před prázdnou bránu doklepl BAHLUL MUSTAFAZADE

90+5
    Nápor Karabachu pokračuje dalším rohem.

90+3
    Hosté kopali přímák z pravé strany, ke střele se dostal Patrick Andrade, houštinou těl neprošla, ale znamená ještě roh.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 5290 diváků.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

89
    Střídání v týmu FK Karabach:
    ze hřiště odchází Leandro Andrade, přichází Hamidou Keyta.
    87. Kristian ERIKSEN - 2:1

87
    Molde právě vstřelilo branku!
    Domácí během pěti minut otáčejí skóre, paradoxně hned po největší šanci hostů v celém zápase hlavičkuje do sítě znovu KRISTIAN ERIKSEN po rohu Emila Breivika.

87
    Hned z protiútoku pálil křížně Haugen a jeho ránu srazil Leandro Andrade na roh.

86
    Poprvé v zápase zapisuje ostrý zákrok domácí brankář Petersen, který to vůbec neměl lehké, ale nohama si poradil se zakončením Marko Jankoviće z rychlého brejku.

85
    Eikrem hledal kolmicí Kitolana, před kterým míč zalehl včasným vyběhnutím Luňov.
    82. Kristian ERIKSEN - 1:1

82
    V souboji na malém vápně se prosadil KRISTIAN ERIKSEN a centr Eirika Haugana dokázal nadvakrát prostrčit do sítě. Zasloužené vyrovnání jasně lepšího norského mistra.

Karel Jedlička

Branky: 82. Eriksen (Haugan), 87. Eriksen (Breivik) – 11. Juninho, 90+5. Mustafazade (Cəfərquliyev)

Karty:   36. Grødem (MLD), 43. Løvik (MLD), 62. Eikrem (MLD) – 66. P. Andrade (KBK), 76. Medina (KBK), 90+7. Xhixha (KBK)

Molde FK: Petersen – Løvik, Haugan, Øyvann, Ellingsen, Haugen – Eriksen, Grødem (58. Ødegård), Breivik – Eikrem /C/, Berisha (69. Kitolano).
    Náhradníci: Lervik – Bjørnbak, Hagelskjaer, Myklebust, Nyheim, Juberg-Hovland, Kristoffersen.

Trenér: Moe

FK Karabach: Luňov – Vešović, Mustafazade, Medina, Cəfərquliyev – P. Andrade, Janković – L. Andrade (89. Keyta), Benzia (77. Bajramov), Zoubir /C/ – Juninho (60. Xhixha).
    Náhradníci: Gugešašvili – Silva, Mammadov, Medveděv, A. Hüseynov, B. Hüseynov, Almeida, Achundzade.

Trenér: Gurbanov

Rozhodčí: Lambrechts – de Weirdt, Monteny (BEL)