Breidablik – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | Astana – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.) | Alkmaar – Zrinjski Mostar 1:0 (kon.)
Besiktas – Club Bruggy 0:5 (kon.) | Bodö/Glimt – Lugano 5:2 (kon.) | FC Ballkani – Plzeň 0:1 (kon.)
Gent – Zorja Luhansk 4:1 (kon.) | Helsinki – Aberdeen 2:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
Olimpija Lublaň – Lille 0:2 (kon.) | Aston Villa – Legia 2:1 (kon.) | Čukarički – Ferencváros 1:2 (kon.)
Fiorentina – Genk 2:1 (kon.) | Frankfurt – PAOK 1:2 (kon.) | Nordsjaelland – Fenerbahce 6:1 (kon.)
Trnava – Ludogorec 1:2 (kon.)
FC Ballkani
0:1 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 30.11.2023, 18:45 • Air Albania Stadium, Tirana, Albánie • Evropská konferenční liga • Skupina C

To je ode mě z Air Albania Stadium vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi z Albánie loučím. Mějte se fajn. (20:43:45)

Navíc pražská Sparta na svém trávníku porazila 1:0 Betis Sevilla, tudíž další vydařený den českých zástupců. Slavia jde do akce proti Tiraspolu od 21:00, i jí samozřejmě držíme palce.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:22.

Nicméně domácí Ballkani má stále naději na postup, v posledním zápase ale bude muset vyhrát na půdě Dinama Záhřeb.

Je dobojováno, Plzeň vítězí i v pátém zápase Evproské konferenční ligy a na svém kontě má plných patnáct bodů. Navíc počtvrté neinkasovala ani gól, i ve svém druhém startu v Evropě vychytal Viktor Baier čisté konto. Hrdinou se stal Pavel Šulc, který v 81. minutě hlavou poslal míč do sítě.

90+5

90+5
    Lukáš Kalvach to zkusil rovnou na bránu, Enea Kolici jeho pokus vykryl.

90+4
    A znovu to skvěle udělal Pavel Šulc, ten ve sprinterském souboji předběhl Haliliho, který ho následně musel faulovat za žlutou kartu.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Gentrit Halili).

90+3
    Znovu to skvěle udělal Pavel Šulc, ten si nechal šikovně odkoplnout balon do zámezí. Plzeň nyní s rozehrávkou vůbec nepospíchá.

90+2
    Pavel Šulc drží míč na útočné polovině, tudíž ideální místo pro plzeňské barvy.

90+1
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Lukáš Hejda.

90+1
    Plzeň mohla vyvést balon daleko od své brány, avšak Traoré nepřesně předal míč, ten tak budou domácí vhazovat zpátky do hry.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase nad rámec normální hrací doby čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu FC Ballkani:
    ze hřiště odchází Albin Beriša, přichází Marsel Ismajlgeci,
    ze hřiště odchází Lorenc Traši, přichází Krenaj Dulaj.

88
    Ballkani se snaží, ale zatím to má k ideálu hodně daleko, Viktoria nadále velmi dobře brání.

87
    Domácí se dostali k hlavičce ve vápně, avšak ta nebyla taká, aby jakkoliv ohrozila branku Baiera.

86
    Pavel Šulc byl v další slušné pozici, jeho střela tentokrát ale cíl nenašla. Akce spíše volala po přihrávce na naběhnutého Traorého, který mu poté mírně od plic vynadal.