Uničov – Olomouc B 1:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 2:2 (kon.) | Žilina B – Zlín 3:1 (kon.)
Příbram – Fürth 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Plzeň 0:0 (nedohr.) | Zagłębie – Liberec 2:0 (kon.)
Wisła – Ostrava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Jablonec – Buchbach 3:2 (kon.)
Senica – Slovácko 1:0 (kon.) | Sparta – Ried 8:1 (kon.) | Galatasaray – Jihlava 2:1 (kon.)
nedohráno
FC Dynamo Kyjev
0:0 (-:-)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 11.07.2015, 16:00Přípravný zápas
Předzápasové kurzy: 2.6 3.5 2.3
   
  Ode mě je to tedy pro dnešek vše. Doufám, že se příště společně sejdeme u nějakého devadesát minut trvajícího zápasu. Do té doby na počtenou! (09:03:43)
   
  35
  Utkání je u konce! Poté, co se sudí odebral do útrob stadionu, stejným směrem zamířil i celý tým Dynama Kyjev, jehož hráči a realizační tým zřejmě neunesli fakt, že budou dnešní přátelské utkání dohrávat v deseti. Hráči Viktorie Plzeň si tedy dnešní mač nahradí odpoledním tréninkem.
   
  34
  Na hřišti se dějí opravdu prapodivné věci. Trenér Dynama se zřejmě nesmířil s červenou kartou pro jednoho ze svých hráčů. Sudí po diskuzi s ním odchází do útrob stadionu a zdá se, že utkání přerušil, možná i úplně ukončil! Hráči obou mužstev se přesunuli na střídačku. Uvidíme, jak tato neobvyklá situace dopadne.
   
  32
  Ani nadvakrát nedokázal Kravec propasírovat míč do vápna, v obou případech jeho centr odvrátil Rajtoral, podruhé míč odkopl až za postranní lajnu, bude z toho autové vhazování.
  31. Diskuse hlavního arbitra s trenérem Dynama Kyjev
   
  31
  Kyjevský trenér Rebrov opravdu vehementně diskutuje s rozhodčím ohledně udělené červené karty, ale ten se zdá být neoblomný.
  29. Kolářova neproměněná penalta
   
  29
  Daniel Kolář kopl penaltu opravdu velice špatně! Rybka vystihl směr a bez problému chytil Kolářovu nedůraznou střelu!
  27. Červená karta pro Belhandu
   
  27
  Kyjevský záložník Belhanda dostává, zřejmě za protesty, červenou kartu!
   
  26
  Makarenko zahrál ve vápně rukou, je tu penalta pro Plzeň!
   
  24
  Baránek s Kozáčikem teď dostali Romana Hubníka do velice nepříjemné situace, a proto se zkušený stoper rozhodl pro rezolutní odkop balónu.
   
  22
  Na programu je krátká pauza, Kvůli vysokým teplotám umožňuje rozhodčí hráčům občerstvit se a chvíli si odpočinout.
   
  21
  Rajtoral si ukopl míč do autu, ale hráči Dynama z této situace nevytěžili zhola nic. Naopak Miakuško se rozhodl otočit hru a s pomocí svých spoluhráčů dostal balón opět na vlastní polovinu.
   
  20
  Husjev zvedl hlavu a přesnou přihrávkou na hranici vápna našel volného Kravece, k němu ale včas přispěchal Baránek a odzbrojil ho od kulatého nesmyslu.
   
  19
  Hořava efektivní patičkou nahrál Kolářovi, který míč do vápna nedostal, ale aspoň pro Viktoriány vybojoval autové vhazování.
   
  17
  Limberský svou typickou šajtlí vysunul kupředu Hrošovského, který hledal ve vápně Holendu, ale svůj centr příliš přetáhl a z této akce tak nic světoborného nevznikne.
   
  16
  Ve středu hřiště se nepěkně srazili Limberský s Bujalskym, hráč ukrajinského celku musí být ošetřen za postranní čárou.

  Vojtěch Tůma

  Branky:

  Karty:   27. Belhanda (DKY)


  FC Dynamo Kyjev: Rybka – Burda, Makarenko, Jagodinskis, Husjev "C", Harmaš, Belhanda, Miakuško, Bujalskyj, Petrović, Kravec
  Náhradníci: Koval – Danilo Silva, Dragović, Antunes, Morozjuk, Miguel Veloso, Sydorčuk, Rybalka, Lens, Jarmolenko, Júnior Moraes

  FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Rajtoral, Hubník, Baránek, Limberský "C" – Hořava, Hrošovský – Kopic, Kolář, Kovařík – Holenda