Slavia – Martigny-Verbier 2:0 (kon.) | Trenčín – Jihlava 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Vienna Capitals 6:1 (kon.)
Vsetín jun. – Nový Jičín B 8:6 (kon.) | Detva – Újpesti 4:1 (nedohr.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 1:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:5 (0:1 po s.n.) | Poruba 2011 – Polsko 5:3 (kon.)
Vrchlabí – Viikingit 5:1 (kon.)
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
Polsko
Pátek 26.08.2016, 18:10 • RT TORAX ARENA • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Těšíme se z RT TORAX ARENY opět někdy na počtenou. (20:26:58)
   
  RT TORAX Poruba zdolal po Krakově i polskou reprezentaci. Ve druhé třetině sice nechali hosty dotáhnout se na rozdíl jedné branky, ale třetí dvacetiminutovku hráli zodpovědně a důrazně v obraně, což jim přineslo další dílčí úspěch do kabiny.

  Děkujeme vám za pozornost a přejeme pohodový zbytek večera.
   
  Konec zápasu.
   
  59:30
  Ciura nedovolil Kafkovi rozehrát před branku a drží hru v rohu.
   
  58:55
  RT TORAX se do útočné třetiny dostal basebalovým způsobem s pomocí polských obránců. Puk teď létal více ve vzduchu než-li se klouzal po ledě.
   
  58:32
  Domácí se z tlaku Polska vymanili za cenu zakázaného uvolnění.
   
  56:20
  Hosté v plném počtu.
   
  55:16
  Polsko ve čtyřech.
   
  54:20
  Vyloučení v týmu Polsko (Kosowski – 2 min., nesportovní chování). Za gólmana trest odpykává Gazda.
   
  53:16
  Vyloučení v týmu Polsko (Kalinowski – 2 min., sekání).
   
  52:23
  Polsko právě vstřelilo branku!
  Rychlá odpověď na předešlou branku Poruby. Velký závar v brankovišti Jakuba Čecha a důraz MIKOLAJE LOPUSKIEHO, který skoro z brankové čáry snižuje na rozdíl dvou gólů. Asistence: Chiichy a Chmielewski.
   
  51:50
  Poruba právě vstřelila branku!
  Po polském tlaku se Porubští dostali do protiútoku. Gólman Kosowski chtěl JANU HUDEČKOVI zmenšit střelecký úhel a vyjel hodně z brány a toho střelec páté porubské branky využil. Kličkou gólmana objel a skóroval. Asistence: Kilnar a Kafka.
   
  51:08
  Zámek teď vytvořila polská repre. Celá pětka RT TORAX Poruby se musí ohlížet po všech hráčích. Rychlé přemísťování polských hráčů a nečekané střely zavařují celé obraně i gólmanu Čechovi.
   
  50:38
  Kosowski přerušuje hru, když schovává puk před dotírajícím Vaňkem.
   
  49:19
  Domácí drží polské střelce za brankou a nedovolují žádnou rozehrávku, či nahrávku před Čecha. Odražený puk získává Tomčák a vyváží jej z obranného pásma.
   
  46:52
  Poruba právě vstřelila branku!
  Polská obrana zaspala! Zapomněla za zády TOMÁŠE JÁCHYMA, který lehce zpracoval nahrávku Adamíka a sám proti gólmanu Kosowskému byl úspěšný. Rameny naznačil kličku a do protipohybu zasunul puk k pravé tyči. Asistence: Adamík.
   
  46:40
  Tlak Poláků povolil a tak mají více ze hry nyní Porubští.
   
  45:05
  Polská reprezentace se usadila v útočné třetině a puky létají na porubskou bránu ze všech směrů. Zatím se Porubským daří kotouče odpravovat daleko od brány poté, co je Čech odrazí od betonů nebo vyrážečky.
   
  44:01
  Kolusz kličkou obehrál Flašara a dostal se těsně před gólmana Čecha. Puk špičkou hole chtěl polský útočník dostat pod horní tyč, jenže neúspěšně.

  Gabriela Juříková

  Branky a nahrávky: 5. Piecha (Orság, Adamík), 8. Kafka (Hudeček), 29. Jáchym (Adamík), 47. Jáchym (Adamík), 52. Hudeček (Kilnar, Kafka) – 24. Malasinski (Pociecha, Zapala), 33. Kolusz (Lopuski), 53. Lopuski (Chiichy, Chmielewski)


  HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Putec) – Bail, Rudl, Slavík, Puškár, Flašar, Adamík, Tichý – Smrčka Ballner, Vaněk, Sedlář, Orság, Jáchym, Piecha, Seidler, Hudeček, Kafka, Zachar, Tomčák, Kilnar
  Polsko: Kosowski (Zabolotny) – Bychawski, Kotlorz, Bryk, Ciura, Wanacki, Pociecha, Gazda, Jaskiewicz – Komorski, Chmielewski, Wronka, Bepierszcz, Witecki, Lopuski, Kolusz, Chiichy, Lyszczarczyk, Guzik, Malasinski, Zapala, Kalinowski

  Rozhodčí: Janda R., Fiala – Janda L., Moravec