Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.) | SHK iClinic Hodonín – Val.Meziříčí 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 7:5 (kon.)
Technika – Vsetín 2:7 (kon.) | David Servis – Kolín 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Písek – Nymburk 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 4:5 (kon.) | Děčín – Klatovy 2:1 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec 5:3 (kon.) | Řisuty – Trutnov 5:7 (kon.)
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
7:5 (3:1, 1:2, 3:2)
Draci Šumperk
Středa 26.10.2016, 18:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ (ČR) • 13. kolo
Předzápasové kurzy: 1.33 5.5 5.64
Partner:
   
  Dnes je to od nás z RT TORAX ARENY vše. Přejeme hezký zbytek večera a příště opět na počtenou. (20:27:06)
   
  Šumperk sahal po bodu a za svůj výkon v posledních minutách třetí třetiny by si jej i zasloužil, jenže stačí mini chyba a štěstí pro soupeře, že je blízko u využití klopýtnutí a rázem je vše jinak.
  Domácí tým byl trpělivý, přežil dvojnásobné oslabení, byť krátké a v závěru udržel disciplínu a jednobrankové vedení pojistil Ballner do prázdné branky svou druhou trefou v utkání.

  Zápas byl pořád otevřený, ale na konci měli více štěstí Porubští. Svěřenci trenéra Flašara odjedou z RT TORAX ARENY bez bodu. Zahráli skvělé utkání, ale na Porubu to nestačilo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:36
  Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Janota – 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Svou chybu emočně vybil třísknutím hokejkou o mantinel a dostal tak osobní trest.
   
  59:36
  Poruba právě vstřelila branku!
  Janota však kotouč minul, což využil DAVID BALLNER a poslal puk do prázdné brány, čímž zpečetil výhru Poruby a prodloužil sérii neporazitelnosti v základní hrací době.
   
  59:34
  Obránce Janota je na kotouči a hodlá poslat střílenou přihrávku od své modré čáry na tu útočnou.
   
  59:28
  Ofsajd Šumperka. Brána nadále bez gólmana!
   
  59:06
  A taky že ano! Zacharovo vyhození těsně minulo levou tyč opuštěné dračí brány.
   
  58:52
  Oddechový čas pro hosty. Mají pásmo, protože získali dvěma góly morální převahu a jistě zkusí hru bez gólmana.
   
  56:51
  Draci právě vstřelili branku!
  Krásnou akci předvedli předchozí aktéři snížení. Sedlák potáhl kotouč do pásma, kde si o nahrávku řekl za ním jedoucí DANIEL VACHUTKA a z bezprostřední blízkosti brankoviště poslal díky přesné nahrávce puk do porubské sítě, když se Čech soustředil na Sedláka. Asistence: Tomáš Sedlák.
   
  55:30
  Dobývání porubské brány Drakům nevychází. Musí neustále začínat u své branky, protože vystřelené puky domácí sbírají a okamžitě posílají až ke Svobodovi.
   
  54:54
  Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Bail – 2 min., krosček).
   
  54:14
  Draci právě vstřelili branku!
  A snaha se hostům vyplatila. Nejen snaha, ale i důraz a drzost na brankovišti. Sedlák s Vymazalem nachystali svými střelami a dorážkou půdu pro vstřelení čtvrté branky. DANIEL VACHUTKA stál přesně před brankou, když se k němu kotouč odrazil a tak jej v klidu a hlavně rychle zametl za záda přesouvajícího se gólman. Asistence: Tomáš Sedlák a Michal Vymazal.
   
  53:30
  Hosté nic nevzdávají. Pořád buší do plných a střílí už ze všech možných pozic.
   
  51:33
  Vymazal vypálil jedovku, kterou Čech sice zachytil, ale kotouč mu propadl výstrojí. Ležící v brankovišti si toho nevšiml až když rychle zasahoval zpoza brány obránce Puzič a kotouč hokejkou rychle odpravoval do bezpečí. Volného puku si všiml střelec, ale na dorážku už neměl moc času. Dřív než se semlela potyčka za zády porubského gólmana, sudí přerušil díky píšťalce hru.
   
  49:52
  Poruba právě vstřelila branku!
  Sotva se na ledě vyrovnal hráčský stav, zúročuje Poruba tlak a zvyšuje vedení na rozdíl tří gólů. Autorem branky je PETR SEIDLER. Asistence: Jozef Tomčák a Josef Tichý.
   
  49:49
  Hosté v plném počtu.
   
  49:20
  Domácí v plném počtu.
   
  48:36
  Oba týmy hrají ve čtyřech. na kotouči jsou hosté a snaží se Čecha obelstít tečí nebo dorážkou..

  Gabriela Juříková

  Branky a nahrávky: 12. Zachar (Tichý, Kafka), 17. Rudl (Sedlář), 18. Kafka (Ballner), 31. Ballner (Zachar, Puzič), 42. Adamík (Vaněk), 50. Seidler (Tomčák, Tichý), 60. Ballner – 6. Vymazal (Vachutka, Matějka), 22. Sedláček (Ostřanský, Pavlovský), 32. Janota (Pavlovský), 55. Vachutka (Sedlák, Vymazal), 57. Vachutka (Sedlák)


  HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Pútec) – Flašar, Puškár, Bail, Tichý, Adamík, Puzič, Rudl – Slováček, Piecha, Sedlář – Kafka, Zachar, Ballner – Seidler, Tomčák, Vaněk – Orság, Kuťák, Smrčka – Sysala
  Draci Šumperk: Zavadil (Svoboda) – Drtil, Sedlák, Janota, Navrátil, Řezáč, Ďurkáč, Tomek – Matějka, Vymazal, Vachutka, Sedláček, Ostřanský, Pavlovský, Cink, Hroch, Fischer, Langr, Brida

  Rozhodčí: Fiala – Rožánek, Gančarčík