Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 4:2 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.) | Kobra – K. Vary 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 1:7 (kon.)
Tábor – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:1 (kon.)
Warrior Brno – Přerov 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – Letňany 1:10 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 5:4 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 23.10.2016, 12:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • 12. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (14:31:13)
   
  54:22
  Domácí v plném počtu.
   
  52:22
  Domácí jdou znovu do čtyř, za podražení je vyloučen na dvě minuty Matěj Jaroš (KOB).
   
  51:55
  Oba týmy hrají v plném počtu.
   
  49:55
  Za nesportovní chování byl vyloučen Dejan Ribarovski (KOB), za hrubost hostující brankář Jan Bednář (KVA). Pokračuje se se čtyřmi hráči na obou stranách.
   
  49:49
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Radost domácích však neměla příliš dlouhého trvání. Necelé dvě minuty potřebovali hosté k tomu, aby znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Autorem čtvrtého gólu energetiků je VÍT JISKRA! Asistence: Vítek Benda.
   
  48:44
  Dvě minuty uvidíme hru se čtyřmi hráči na obou stranách. Souběžně jsou vyloučeni Dominik Karpov (KOB), který dostal dvě minuty za hrubost a David Matoušek (KVA), potrestaný menším trestem za sekání.
   
  48:15
  Kobra právě vstřelila branku!
  A pozor, ještě není rozhodnuto! VÍTEK ŠUBERT snižuje na začátku 49. minuty na rozdíl jediné branky! Bez asistence.
   
  45:50
  Energie navíc bude mít možnost přidat další branku v přesilové hře. Vyloučen je domácí Zoran Fiala (KOB), jenž se provinil hákováním.
   
  40:32
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  I napotřetí vyšel hostům vstup do třetiny na výbornou. Dvaatřicet sekund od znovuzahájení hry se prosadil PETR ROZHON, který tak navýšil vedení karlovarských hráčů již na dvě branky! Asistence: David Tureček.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Ve druhé třetině viděli diváci na stadionu pražské Kobry jedinou branku. Postaral se o ní hned zkraje třetiny Tomáš Bílek. Po čtyřiceti minutách tak mají blíže k vítězství hosté z Karlových Varů.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  38:03
  Hosté si v závěru druhé periody znovu zahrají přesilovku. Za podražení je dvěma trestnými minutami potrestám Matěj Mašek (KOB).
   
  Dnešní utkání sleduje 49 diváků.
   
  21:16
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hostům znovu vyšel začátek třetiny na výbornou. Sedmdesát šest vteřin od úvodního buly se trefil do černého TOMÁŠ BÍLEK, který tak poslal Karlovy Vary podruhé v zápase do vedení! Asistence: Jan Korčmaroš.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Po dvaceti minutách hry platí na Kobře nerozhodný stav. Hosty poslal do vedení již v polovině čtvrté minuty v dvojnásobné početní výhodě Adam Křemen, domácím se však o necelých deset minut později podařilo zásluhou Matěje Jaroše vyrovnat.

  Daniel Kubelka

  Branky a nahrávky: 14. Jaroš (Altrichter, Karpov), 49. Šubert – 4. Křemen (Korčmaroš, Jiskra), 22. Bílek (Korčmaroš), 41. Rozhon (Tureček), 50. Jiskra (Benda)


  HC Kobra Praha: O. Cichoň (Šmehlík) – Fiala, J. Cichoň, Karpov, Střeštík, Ženíšek, Suda, Skalík – Ribarovski "A", Altrichter, Jaroš, Šubert, Dupal, Kapal, Ksandr "C", Rubeš "A".
  HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Kursa, Tureček – Matoušek, Zdeněk, Křemen "C", Bílek, Mareček, Mašek, Rozhon, Jiskra "A", Karbulka, Korčmaroš.

  Rozhodčí: Pilný – Lučan, Pechánek

  Diváci: 49