Mountfield HK – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Letňany – Č. Budějovice 2:7 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Havířov 1:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Třinec – Zlín 2:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
PZ Kladno
Čtvrtek 05.01.2017, 15:25 • KV Arena, Karlovy Vary • ELIOD extraliga mladšího dorostu
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:46:59)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PZ Kladno.
    Autorem vítězné branky je DANIEL KULICH.
     
    1. série
    0:1
    Daniel KULICH proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    56:57
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vokurka – 2 min., napadení).
     
    54:04
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jiskra – 2 min., podražení).
     
    48:42
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Turek – 2 min., hákování).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:13
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Ploch – 2 min., vysoká hůl).
     
    35:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ ZDENĚK. Asistence: Adam Křemen a Petr Rozhon.
     
    30:47
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Matoušek – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
     
    23:16
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zdeněk – 2 min., hrubost).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 36. Zdeněk (Křemen, Rozhon) – 4. Teinitzer (Turek, Hašek), rozh. náj. Kulich

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Daniel Kulich (KLP)


    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Stejskal, Pohanka, Benda, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček – Matoušek, Zdeněk, Křemen, Křemen, Bílek, Mareček, Rozhon, Jiskra, Korčmaroš, Novotný, Bokštefel
    PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Kulich, Volráb, Erben – Hrubý, Hašek, Šťastný, Ploch, Darsa, Petrus, Turek, Černý, Čermák

    Rozhodčí: Grech – Fiala, Kopáč