Třebíč – Ústí n/L 4:2 (kon.)
konec
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 17.03.2017, 18:00 • MANN + HUMMEL ARENA • Liga juniorů
Partner:
   
  Utkání Horácké Slavie Třebíč a Slovanu Ústí nad Labem skončilo lépe pro Třebíč, která i přes úvodní gól, který vstřelil hráči Slovanu dokázala utkání přizpůsobit ve svůj prospěch. Ve třetí třetině jsme byli svědky opět tří gólů. V čase 45:24 dorovnal stav utkání na 2:2 Kopta, ale Horácká Slavie se dostala opět do vedení po zásluze Jakuba Tůmy, který v čase 54:52 navýšil stav utkání Třebíče proti Slovanu na 3:2. Pak se Slovan pokoušel zuby nehty dát branku při přesilovce 5 na 4 a následné hře v šesti lidech na ledě, ale nic to nebylo platné. Třebíč dokázala jejich náporu odolat a v čase 59:51 ukončila gólovou sérii gólem do prázdné brány zásluhou Lukáše Horta. Děkuji za sledování onlajnu a někdy příště na shledanou. (20:19:53)
   
  Konec zápasu.
   
  59:51
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Nyní už je gól uznán a Třebíč se dostává do vedení zásluhou LUKÁŠE HORTA, který vystřelil na prázdnou bránu. Asistence: Patrik Matov.
   
  59:43
  I přes gól, který padl do brány hostů se stav nemění! Tento gól padl v ofsajdu.
   
  59:00
  Třebíč zatím odolává nátlaku Slovanu. Brankář Ústí čeká na pokyn, který dostává a Ústí hraje v 6 mužích na ledě.
   
  58:36
  Domácí v plném počtu.
   
  58:25
  Balcar vypálil puk na Šoustala, ten si jeho pokus pokryl pravým betonem.
   
  57:50
  Vhazování před Šoustalem si berou hosté, kteří se dostávají do středního pásma, ale odtud zpět do obranného pásma Třebíče.
   
  57:13
  Ofsajd Slovanu. Třebíč se nyní dostává do svízelné situace, kdy musí čelit přesilovce Slovanu a zároveň pouhým dvou a půl minutám do konce zápasu. Třebíč si bude muset dávat pozor.
   
  56:36
  Vyloučen hráč číslo 61 Lukáš Hort (TRE) na dvě minuty – vysoká hůl.
   
  56:35
  Puk byl sražen do ochranné sítě, vhazuje se před Šoustalem.
   
  56:05
  Vhazování před Šoustalem vyhráli hosté, domácí se po delší době konečně dostávají ze sevření Slovanu a své obranné třetiny vyhozením na zakázané uvolnění.
   
  55:40
  Třebíč se dostává podruhé v zápase do vedení. Slovan má před sebou přes 4 minuty na to, aby dorovnal či dokonce otočil stav utkání ve svůj prospěch.
   
  54:52
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  JAKUB TŮMA prokličkoval skrz obranu Slovanu a zavěsil puk do levého růžku Rychtářovy brány. Asistence: Jiří Wasserbauer.
   
  54:00
  Jak Třebíči tak Ústí nad Labem se stále nedaří zavěsit puk do brány a otočit tak stav utkání.
   
  53:50
  Hort vypálil na Rychtáře od modré čáry, ten si jeho střelu s pomocí obránce pohlídal.
   
  52:59
  Tůma se opět dostává před Rychtáře, ale ten si s jeho dalšími pokusy poradil.
   
  52:20
  Kopta se pokusil vypálit na Šoustala, jeden z obránců Třebíče mu v tom dokázal zabránit.
   
  50:59
  Nyní se hra přelévá ze strany na stranu. Před bránou se octl Tůma, který nadvakrát dorážel na Rychtáře, který si s jeho pokusy poradil.

  Jan Míšek

  Branky a nahrávky: 30. Dvořák (Urban), 34. Wasserbauer (Šimka), 55. Tůma (Wasserbauer), 60. Hort (Matov) – 23. Veselý (Trmal, Tomáš), 46. Kopta (Balcar)


  SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (Pavlas) – Šimka, Wasserbauer Jiří, Svoboda, Hort – Caha, Všetečka, Urban – Michálek, Nejedlý, Dvořák – Matov, Kajnar, Túma.
  HC Slovan Ústí nad Labem: Rychtář (Kosina) – Opočenský, Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Balcar – Veselý, Gottfried, Trmal – Batrin, Tomáš, Dorner – Amirov, Kopta, Magasanik – Zdvořáček, Balcar, Žďánský.

  Rozhodčí: Král – Mikšík, Komínek.