Motor ČB – Jihlava 1:2 (po pr.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (po pr.)
po prodl.
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 04.04.2017, 18:00 • Tipsport arena • Baráž o extraligu • 4. kolo
Předzápasové kurzy: 2.2 4.2 2.69
Partner:
   
  I druhý vzájemný zápas Dynama s Energií v řadě našel svého vítěze až v nadstavbě. Po urputné základní hrací době, která skončila 2:2 se šlo do prodloužení, ve kterém Vary nejprve hrály přesilovou hru, která své využití ještě nenašla, ale o pár chvil později se David Gríger snažil přihrávat do druhé vlny a kotouč si do vlastní sítě nešťastně srazil kapitán Dynama Tomáš Rolinek. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke a Jakub Cimburek. (20:47:53)
   
  Konec zápasu.
  63:26 Dávid GRÍGER - 2:3
  Zdroj: Hokejka TV
   
  63:26
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Domácím se nepodařilo dobře vyřešit přečíslení dvou proti jednomu a tak se ke stejné situaci dostali na druhé straně hokejisté Energie. DAVID GRÍGER řešil situaci střelou, která po odrazu od Marka Trončinského skončila v brance. Bez asistence.
   
  63:04
  Trončinský s Tomáškem se dostávali dopředu, ale první jmenovaný nedokázal přihrát do druhé vlny.
   
  62:50
  Navíc se píská postavení útočícího hráče v brankovišti, domácí oslabení přežili.
   
  62:43
  Domácí v plném počtu.
   
  61:33
  Po další sérii přihrávek se k zakončení dostal Mikulík a Růžička na poslední chvíli vytěsnil puk, který jasně mířil do brány!
   
  60:56
  Energie zahájila přesilovku dobře, po krátké kombinaci dostal puk Tomáš Dujsík a Růžička musel zasahovat.
   
  60:43
  Hned na úvod prodloužení dostává Energie výhodu přesilové hry. Petr Sýkora musel zatáhnout za ruční brzdu a dostává dvě minuty za podražení.
   
  60:20
  Rachůnek prokličkoval až za domácí obranu a poté přihrál na modrou čáru Dvořákovi. Do jeho rány se obětavě vrhl Tomáš Rolinek.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Za námi je i třetí třetina a vítěz stále není znám. Dynamo ve třetí třetině svého soupeře jasně přehrálo a dostalo se hned k několika brankovým příležitostem. Ani jednu z nich se však nepodařilo využít a všechny aktéry opět čeká prodloužení, či případné nájezdy.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

  Tipovat můžete do začátku prodloužení.

   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:30
  Harant se dostal k nebezpečnému zakončení od modré čáry. Puk trefil vedle Růžičkovy branky.
   
  59:12
  Rozhodčí dost necitlivě přerušil hru s domněním, že puk zasáhl kostku. Vzhledem k tomu, že stál úplně na druhé straně, než kotouč letěl, se domácí fanoušci bouří a pár z nich zasypalo ledovou plochu odpadky.
   
  58:18
  Další Nahodilův pokus od mantinelu stihl Honzík přikrýt dříve, než se k němu sjeli dorážející hráči.

  Marek Votke

  Jakub Cimburek

  Branky a nahrávky: 22. P. Sýkora (Trončinský, Rolinek), 36. Rolinek (Trončinský, P. Sýkora) – 15. Mikulík (T. Rachůnek, Sičák), 26. Skuhravý (Kindl, Dujsík), 64. Gríger


  HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Schaus, Ščotka, Trončinský, Havlík, Chaloupka, Čáslava, Zajíc – P. Sýkora, Špirko, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, Nahodil, Panna – Bárta, T. Kaut, Starý.
  HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – Sičák, M. Rohan, Baránek, Harant, Dujsík, Tomáš Dvořák, Baldajev – Mikulík, Dušek, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Kindl – V. Tomeček, Tuominen, Davídek – Flek, Gríger, O. Beránek.

  Rozhodčí: Lacina, Pražák – Svoboda, Lhotský

  Diváci: 8 003