Polička – Storm Praha "B" 5:6 (1:2 po s.n.) | Uh. Hradiště – IHC PMN - Nerez Karviná 4:10 (kon.) | Polička – Lomnice n/P 6:3 (kon.)
IHC PMN - Nerez Karviná – Storm Praha "B" 5:8 (kon.) | Lomnice n/P – Uh. Hradiště 10:13 (kon.)
konec
IHC Reflex Uherské Hradiště
4:10 (0:2, 1:3, 1:4, 2:1)
IHC PMN - Nerez Karviná
Neděle 25.06.2017, 12:30Finálový turnaj Stilmat první ligy inline hokeje
Partner:
   
  Druhé dnešní utkání finálového turnaje Stilmat první ligy je minulostí. Po závěrečné siréně se radují hráči Nerez Karviná, kteří si svojí třetí výhrou na turnaji s předstihem zajistili jistotu triumfu! Karviná byla celý zápas lepším týmem. Až v samotném závěru trochu ztratila koncentraci, čehož hráči Reflexu využili a korigovali výsledek na konečných 10:4 pro Karvinou. (14:49:07)
   
  Konec zápasu.
   
  47:39
  Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!

  Hráči Reflexu v samotném závěru utkání ještě korigují nepřízniví výsledek. Brankáře Voznicu dokázal tvrdou střelou překonat MAREK SCHUSTER. Bez asistence.
   
  47:06
  Do útoku se teď vrhli i hráči Uherského Hradiště. Po přihrávce jednoho ze svých spoluhráčů se ke střele z levého kruhu dostal Oldřich Horák. Jeho pokus však brankář Voznica kryl.
   
  46:08
  Karviná šla nyní do přečíslení tři na jednoho! Celou situaci však už podruhé zbytečně překombinovali a branku tak nevstřelili.
   
  44:39
  Martin Kasperlík se prezentoval pěkným individuálním průnikem, který zlikvidoval až Mlčoch.
   
  44:20
  Na puku jsou hráči Karviné, kteří s ním kombinují ve vlastním obranném pásmu.
   
  43:39
  Reflex Uherské Hradiště je v plném počtu hráčů.
   
  42:50
  Uherské Hradiště se dostalo v oslabení do velké příležitosti! Dva její hráči šli do přečíslení. Finální přihrávka se však útočníku Reflexu příliš nepovedla a šance tak brankou neskončila.
   
  42:09
  Vyloučení v týmu IHC Reflex Uherské Hradiště (Karafiát – 1,5 min., hákování + 10 min., nesportovní chování). Trest odpyká Gartner.
   
  41:26
  Lukáš Bednář mohl po pěkné kombinaci zakončit do prázdné branky. Hráč Karviné však chtěl celou akci ještě vylepšit přihrávkou. Ta byla ovšem nepřesná.
   
  40:15
  Uherské Hradiště je nyní u puku a má převahu. Hráči Karviné se snaží těžit z rychlých protiútoků.
   
  39:40
  Oldřich Horák se dostal v mezikruží ke střele, která však minula Voznicovu branku.
   
  38:44
  Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!

  Reflex se ještě nevzdává! Malou jiskřičku naděje vybojoval krátce po vhazování JIŘÍ PILUŠA, kterému puk přímo z vhazování poslal Vít Mika. Asistence: Vít Mika.
   
  38:29
  Marek Schuster narazil do karvinské branky a hra tak musí být přerušena.
   
  37:20
  Tým IHC PMN – Nerez Karviná právě vstřelil branku!
  Karviná šla opět do přečíslení, tentokrát tři na dva. Martin Kasperlík naznačil střelu, ale místo toho přihrál svému bratrovi ONDŘEJI KASPERLÍKOVI, který bekhendovým blafákem překonal brankáře. Asistence: Martin Kasperlík.
   
  36:30
  Uherské Hradiště se dopustilo chyby v rozehrávce. Lukáš Bednář však přihrával do prázdna.
   
  36:02
  Střídání v týmu IHC Reflex Uherské Hradiště: ze hřiště odchází Haloda, přichází Mlčoch.

  Jiří Vachtl

  Branky a nahrávky: 16. Červenka (Sedláček), 31. Červenka, 39. Piluša (Mika), 48. Schuster – 6. Bednář (Juhász), 9. Trombík (Navrátil), 13. Juhász (M. Kasperlík), 21. Juhász (M. Kasperlík), 22. Richter, 31. Juhász (Kasperlík, Trombík), 34. Kasperlík, 34. Richter, 36. Václavík (Richter), 38. Kasperlík (Kasperlík)


  IHC Reflex Uherské Hradiště: Haloda (Mlčoch) – Karafiát, Mika, Sedláček, Červenka , Schuster, Piluša, Horák, Gartner, Honejsek
  IHC PMN - Nerez Karviná: Voznica (Navrátil) – Vaštík, Trombík, Richter, Václavík, O. Kasperlík, Juhász, M. Kasperlík, Bednář

  Rozhodčí: Jan Pechánek, Petr Karlík