Prostějov – Dynamo 2:1 (kon.) | Košice – Tychy 4:3 (po pr.) | Olomouc – Zlín 2:3 (kon.)
Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Kladno 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 3:4 (2:3 po s.n.) | Děčín – Řisuty 4:3 (2:1 po s.n.) | Znojmo – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:1 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" 8:4 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:4 (1:2 po s.n.)
konec
HC Olomouc
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
PSG Berani Zlín
Čtvrtek 31.08.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc (kapacita: 5500 míst) • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy: 1.95 4.5 2.66
Partner:
   
  Domácím se už v závěru třetiny nepovedlo srovnat, slavit tak mohou hlavně Zlínšťí, kteří se v ne úplně nejsilnější sestavě dokázali poměřit s extraligovým protivníkem, a dokonce se jim podařilo dostat z dvoubrankového manka až k výhře. Kovaříkova branka na 3:2 totiž Hanáky dokonale zaskočila, Olomouc se už tak k vyrovnání nevzmohl, čímž si závěr přípravy trochu pokazila. Ode mě je to z Olomouce vše, přeji hezký zbytek dne. (19:15:51)
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Tečovaná střela Vyrůbalíka mířila jen do ochranné sítě, Konrád odjíždí z branky na střídačku.
   
  59:47
  Kouč Venera si vybírá pro Olomouc oddechový čas!
   
  59:47
  Dalibor Řezníček (ZLN) ještě nabídne po svém faulu v obranné třetině Moře jednu přesilovku, důvodem byl malý háček, který však sudí postřehli.
   
  59:21
  Herman zkoušel střílet z levého křídla přímo na zlínskou branku, jenomže neuspěl. Následně se ještě do samostatné akce pustil Laše, avšak v tomto případě byla jeho technická snaha naopak na obtíž. Šimboch nemusel ani zasahovat.
   
  58:57
  Mezi Vyrůbalíkem a střídačkou hostů vznikl nějaký konflikt, avšak po chvíli je vše urovnáno. Rozhodčí totiž byli ve střehu a větším akcím zabránili rázným zákrokem.
   
  57:39
  Zlín je ve stále pohotovosti a při jakémkoliv zaváhání Mory je u puku jako první. Prozatím se mu však vyplatí jen bránit, Olomouce není moc nebezpečná.
   
  56:16
  Olomouci se stále nedaří, hlavně při kombinaci mají Hanáci obrovské problémy s přesností. Ukazuje se, že psychika dokáže domácím udělat své.
   
  55:38
  Popelka vyzkoušel dorazit poskakující puk k bližší tyči, prozatím ale jeho konto kanadských bodů nevzroste. Konrád byl ve svém postavení jistý a vyrazil puk mimo brankoviště.
   
  54:44
  Strapáč poslal v pádu kotouč Skladanému, avšak v obranném postavení byli Zlínští tentokrát velmi silní. Dobrá defenzivní práce hostů ovšem byla úspěšnější, čímž celou akci Berani přerušují.
   
  53:23
  Vlach zkoušel dorážet po dražené střele Buce, jenomže přes Šimbocha se neprosadil. Olomouc sice nadále presuje, jenomže neumí si vytvářet dostatek šancí a ty nabídnuté zužitkovat.
   
  Dnešní utkání sleduje 1763 diváků.
   
  52:21
  Kouč Svoboda si po rozhárané části zápasu vyžádal pro hosty time-out.
   
  52:15
  Před Strapáčem se po otočce okolo branky naskýtala prázdná klec, jenomže tarzaní skok Šimbocha zabránil jasné brance. Zlínské řady měly obrovskou dávku štěstěny.
   
  50:58
  Zlín právě vstřelil branku!
  Obrat je dokonán! Po rychlém protiútoku si Konráda dokázal krásnou kličkou položit na led LUBOMÍR KOVAŘÍK, čímž se v tomto utkání zapsal už podruhé do seznamu střelců. Bez asistence.
   
  50:21
  Mladý Dluhoš ukázal veliký potenciál, když se fantastickou dělovkou málem zapsal mezi střelce. Puk však proletěl těsně nad břevnem. Na druhé straně pak zahrozil Buc, jenomže se trefil přesně na prsa Šimbocha.
   
  49:18
  Skladaný ukázal parádní kličku zlínskému obránci, avšak následně už selhal,když mu spoluhráč skočil pod brusle. Zlín si může pořádně oddychnout, neboť to zavánělo jednoznačnou gólovkou.
   
  48:27
  Berani si teď v rozehrávce vůbec nerozuměli, neboť jejich nahození mířilo mimo prostor s výskytem spoluhráčů. Rozhodčí hostům pískají zakázané uvolnění.

  Johan Čáp

  Branky a nahrávky: 2. Laš (Skladaný, Dujsík), 7. Ondrušek (Houdek) – 20. Kovařík (Popelka, Řezníček), 30. Ondráček (Štastný), 51. Kovařik


  HC Olomouc: Konrád (Ovčaři) – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Dujsík, Galvas L., Galvas J., Ondrušek – Sundher, Burian, Buc, Knotek, Strapáč, Skladaný, Herman, Laš, Vlach, Řípa, Holec, Eberle
  PSG Berani Zlín: Šimboch (Štůrala) – Žižka, Řezníček, Matějíček, Běhal, Ferenc, Dluhoš, Gazda, Padrnos – Bukarts Ri., Kovařík, Illo, Štastný, Popelka, Ondráček, Václavek, Tomaník, Sedláček, Fryšara, Kratochvíl, Gago

  Diváci: 1763