Bohemians 1905 – Plzeň 3:4 (kon.) | Sparta – Příbram 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:1 (kon.)
Jablonec – Ml. Boleslav 0:2 (kon.)
konec
Bohemians Praha 1905
3:4 (0:3)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 31.07.2017, 11:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Juniorská liga – Čechy • 1. kolo
Předzápasové kurzy: 2.1 4.0 2.36
   
  To byla také poslední akce dnešního zápasu. Z jasného utkání ve prospěch Plzně se nakonec stalo drama se sedmi góly. Bohemians se dokázali ještě vzepřít v druhém poločase nebýt jedné akce v závěru zápasu, mohli sahat po bodu. Takhle nakonec z debaklu uhráli ještě přijatelnou porážku 3:4. Plzeň coby jeden z nejhůře hrajících týmů na hřištích soupeřů z loňské sezóny tak slaví výhru hned zkraje nového ročníku. (12:52:18)
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Míč se opět dostal k Nitrianskému, který musel centrovat. Jeho pas za obranu hostů ale nikoho z hráčů Bohemians ale nenašel.
   
  90+1
  Hned vzápětí dostal do běhu míč Nitrianský, jenž pálil na hranici šestnáctky z první. Jeho volej ale skončil na boční síti.
   
  90
  Kouba teď výborným zákrokem zachránil domácí. Hosté šli tři na jednoho, ale ani tutová šance Vacovského s Pfeiferem neskončila v brance.
  87. NITRIANSKÝ - 3:4
   
  87
  Bohemians právě vstřelili branku!
  K té se postavil MILAN NITRIANSKÝ a střelou pod horní tyč a do strany nedal Sváčkovi šanci. Naděje na bodový zisk pro domácí ještě žije.
   
  86
  Aktivní Vrana opět unikl po straně a dostal se před Čiháka, který musel zatáhnout za záchrannou brzdu a uvnitř šestnáctky ho poslal k zemi. Domácí budou mít penaltu.
  85. NOVÁK - 2:4
   
  85
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Z ojedinělé šance ale skórují na druhé straně hosté. Suchý dostal míč do strany a přihrávkou za obranu vysunul RUDOLFA NOVÁKA, který šel sám na Koubu a střelou k tyči ho bezpečně překonal. Novák tak zkompletoval hattrick!
   
  83
  Aktivní Vrana vybojoval u postranní čáry faul na Čihákovi. Domácí záložník poté vymslel parádní kolmici a rázem se míč ocitl uvnitř šestnáctky. Hostující stopeři s obtížemi ale dokázali dostat míč do bezpečné vzdálenosti od jejich branky.
   
  81
  Hubínek vymyslel parádní přihrávku pro Vechtíka, který se ocitl sám před Sváčkem. Velké šance se ale zalekl a nechal vyznamenat plzeňského brankáře.
   
  79
  Hosté reagují na vývoj zápasu a střídají. Ze hřiště odchází Pavlík, kterého nahrazuje Cihak.
   
  78
  Vechtík se dostal ke střele zpoza šestnáctky a jeho technický okus na vzdálenější tyč nebyl vůbec špatný. Skončil ale metr od branky Kouby.
   
  76
  Hubínek se objevil uvnitř velkého vápna a vyšel vítězně ze souboje s Vacovským. Nezbyl mu čas ale na zakončení a jeho střela skončila v rukavicích Sváčka.
   
  74
  Centr Nitrianského byl hodně přetažený, navíc domácí opět skončili v ofsajdové pozici. Plzeň se tak může opět na pár chvil zase uklidnit.
   
  73
  Vacík si naběhl do středu hřiště a pokoušel se najít Vranu, který byl ale polovinou těla z ofsajdu a tak musel zanechat jinak slibně rozvíjející šanci.
   
  71
  Dochází opět k menší občerstvovací pauze. Nyní se na pár okamžiků nebude hrát.
   
  69
  Nitrianský si narazil s Begićem a byla z toho ideální pozice pro Hubínka. Jeho centr do velkého vápna však nikoho v zelenobílém dresu nenašel.

  Ondřej Jícha

  Branky: 52. Hubínek, 61. Brak, 87. Nitrianský – 26. Arzberger, 31. Novák, 35. Novák, 85. Novák


  Bohemians Praha 1905: Kouba – Brak (C), Buchta, Horizral, Hubínek, Nátr, Nitrianský, Urdinov, Vacík, Václavík, Vechtík.
  Náhradníci: Begić, Šrámek – Buneš, Káš, Kocourek, Melíšek, Vrana

  FC Viktoria Plzeň: Sváček – Pek, Arzberger, Čermák, Kadar, Mudra, Novák (C), Pavlík, Pfeifer, Ryska, Vacovský.
  Náhradníci: Sampalík – Brož, Cihak, Kulhánek, Suchý

  Rozhodčí: Klíma – Melichar, Pospíšil