Kladno – Olomouc 4:6 (kon.) | HC Litvínov – Vítkovice 4:3 (po pr.) | Chomutov – Třinec 2:1 (po pr.)
Sparta – Liberec 5:2 (kon.) | Dynamo – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | K. Vary – Zlín 3:6 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
konec
HC Energie Karlovy Vary
3:6 (0:0, 1:1, 2:5)
PSG Berani Zlín
Čtvrtek 02.11.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 15. kolo
Předzápasové kurzy: 2.25 4.3 2.3
Partner:
   
  Divoká třetí třetina je za námi! Gólově nejpestřejší část dnešního utkání nakonec vypověděla o výhře Beranů 6:3. První gól této periody padl ve 40. minutě trefou Daniela Dlabaje, po pěti minutách přišla odpověď domácích kdy se prosadil Jan Bečka. Pár minut poté se zase prosadili hosté a to zásluhou Vojtěcha Dobiáše v 49. minutě, na tuto branku navázal Kryštof Dvořáček, který v 56. zvyšoval skóre hostů. Minutu před koncem ještě vstřelil branku Michal Horký a dal svému týmu ještě naději. Poslední dva góly zápasu si připsali znovu Aukro Berani Zlín a to v 59. minutě trefou Kryštofa Dvořáčka a v 60. střelou Vojtěcha Dobiáše. Z dnešního zápasu tedy těžili hosté a zaslouženě si odvážejí do Zlína 3 body. Děkuji že jste sledovali tento online přenos a u dalšího se na vás budu těšit Jakub Mahr. (20:13:17)
   
  Konec zápasu.
   
  59:34
  Zlín právě vstřelil branku!
  Berani dokazují svoji dominanci dalším gólem v přesilovce a ukazují domácím svoji sílu. Prosadil se VOJTĚCH DOBIÁŠ. Asistence: Jonáš Kočica, Daniel Gazda.
   
  59:21
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bečka – 2 min., krosček).
   
  58:50
  Zlín právě vstřelil branku!
  Domácí v euforii přestali dávat pozor a toho využil hostující tým. V útočném pásmu se po přihrávce prosadil zprava KRYŠTOF DVOŘÁČEK. Asistence: Jan Dluhoš.
   
  58:36
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energie dokazuje svoji odhodlanost vyrovnat a střílí gól necelé dvě minuty před koncem zápasu. V naději na vyrovnání se trefuje MICHAL HORKÝ. Asistence: Jan Bečka, Lukáš Procházka.
   
  58:18
  Po přihrávce rukou se vhazuje u modré čáry.
   
  57:46
  Vodička testoval pozornost Šimonů a od mantinelu vystřelil, puk se odrazil od brankáře hostů a puk převzali Berani.
   
  56:41
  Zlínští junioři se rvou ze všech sil a najíždějí na Granačarova s dalším gólem na obzoru. Domácím se nedaří zcela úspěšně bránit a hru dirigují hosté.
   
  55:16
  Zlín právě vstřelil branku!
  Již druhou branku v oslabení vstřelili hosté. Danielu Gazdovi se podařilo vybrusli a obehrát domácí hráče, po přihrávce se přesně trefil KRYŠTOF DVOŘÁČEK. Asistence: Daniel Gazda.
   
  53:45
  Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Kočica – 2 min., hrubost).
   
  53:42
  Zlínu se zatím daří si držet energetiky od těla a brání si svůj náskok.
   
  52:20
  Gazda zkoušel překonat Grančarova po naznačené střele, ten svojí vyrážečkou odrazil puk za bránu.
   
  50:50
  Energetici se snaží zvrátit vývoj utkání alespoň na vyrovnaný stav, pokoušejí se o držení soupeře v jeho pásmu a kombinují. Všechny pokusy o vyrovnání stavu zatím zmařili hostující obránci.
   
  48:42
  Zlín právě vstřelil branku!
  V oslabení se podařilo vybruslit dvěma hostujícím hráčům při střídání domácích a přihrávkou od modré od Hefky se z pravého kruhu prosadil VOJTĚCH DOBIÁŠ. Asistence: Vlastimil Hefka.
   
  47:35
  Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Martínek – 2 min., nedovolené bránění).
  Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Mikulec – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
   
  46:00
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Podobná situace jako při gólu Dlabaje, v přečíslení nastoupili hráči Energie do útočného pásma a po přihrávce Klejny se prosadil JAN BEČKA. Asistence: František Klejna.
   
  45:37
  Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kenša.

  Jakub Mahr

  Branky a nahrávky: 39. Šik, 46. Bečka (Klejna), 59. Horký (Bečka, Procházka) – 40. Dobiáš, 41. Dlabaja (Mikulec, Dluhoš), 49. Dobiáš (Hefka), 56. Dvořáček (Gazda), 59. Dvořáček (Dluhoš), 60. Dobiáš (Kočica, Gazda)


  HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Špírek) – Vodička, Hrůša, Pajk, Klejna, Vápeník, Bernáth, Kala, Brabec – Hotěk, Janata, Pastyřík, Bečka, Procházka, Horký, Tlačil, Šik, Prošek, Halberštát, Chodounský, Petrov
  PSG Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Padrnos, Dluhoš, Gazda, Gába, Augustín, Martínek – Dlabaja, Mikulec, Dvořáček, Dobiáš, Hefka, Kočica, Kenša, Marek, Gharibyar, Kollár, Knápek, Čechmánek

  Rozhodčí: Grech – Gerát, Belko