Salzburg – Olomouc 6:1 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:10 (kon.) | Třinec – Zlín 3:4 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Dynamo – Mountfield HK 1:2 (po pr.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 1:7 (kon.)
Jihlava – Warriors Brno 6:0 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 10:1 (kon.) | Liberec – Sparta 7:2 (kon.)
Letňany – Slavia 1:3 (kon.)
po prodl.
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Mountfield HK
Sobota 09.09.2017, 15:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • Skupina C
Partner:
   
  Zatímco se hradečtí mladíci ve středovém kruhu radují ze svého malého Nagana a děkují svým fanouškům, ze záhadných důvodů zejména mamince svého kapitána, já se s vámi z pardubické Tipsport areny loučím a u dalšího, snad už koukatelnějšího zápasu mládeže, napočtenou! (17:20:54)
   
  V zápase nevysoké kvality se tak po dělbě bodů po 60 minutách z bonusového bodu radují hokejisté Mountfieldu a vítězí tak i ve svém druhém vystoupení v letošní sezoně. Premiéra Dynama v novém ročníku končí ziskem jednoho bodu.
   
  Konec zápasu.
   
  64:18
  Hradec právě vstřelil branku!
  Tlak Hradce nakonec vyústil v rozhodující gól! Paradoxně zrovna zřejmě nejméně nebezpečná střela z celého prodloužení z hole DOMINIKA ŠEDIVÉHO končí k překvapení všech až v síti domácí branky! Asistence: Dominik Sklenář.
   
  63:42
  Pinkas se vytočil zpoza branky a jeho nebezpečnou střelu musel Nečas vyrazit svojí maskou!
   
  63:16
  Hosté teď měli obrovský tlak a snad nadesetkrát se snažili procpat puk za ležícího Nečase, ten však i s pomocí obětavých spoluhráčů odolal.
   
  62:54
  Kuboš svou přízemní střelou orazítkoval tyč!
   
  62:35
  Koffer přišel o hokejku a hradečtí mladíci se snažili tuto výhodu přetavit ve svůj prospěch, Nečas byl ale proti Šedivého zakončení pozorný.
   
  62:05
  Šance i na druhé straně, Pinkasova střela ale mířila doprostřed a Nečas tak neměl sebemenší problém ji ukrýt do své náruče.
   
  61:00
  Další šance Pardubic, Buckův bekhendový pokus z úhlu vytěsnil Ševců svou maskou. Těžký zákrok!
   
  60:27
  Oliva s Chárou ujeli dva na jednoho a po střele druhého jmenovaného se puk už už došoural za brankovou čáru, hostující obrana ho ale na poslední chvíli odpálila!
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  V poslední části jsme se rozuzlení zápasu nedočkali, na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení s náhlým vítězstvím! Minimálně bod už mají oba týmy jistý a už brzy se dozvíme, kdo získá na své konto ten bonusový.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:24
  Zemanova skrytá střela minula branku, stejně tak jako rána Jelínka chvíli poté.
   
  59:00
  Oddechový čas pro domácí.
   
  58:50
  Hosté jsou v posledních desítkách vteřin stále aktivnější a hrozí v útočném pásmu, domácí obrana ale soupeře do větší šance nepouští.
   
  58:20
  Puk na hokejkách Hradce...
   
  57:33
  Po nahození zpoza branky se volný puk chvíli kutálel skrz pardubické brankoviště, Nečas však těžkou úlohu zvládl a svoji brankovou čáru s vypětím všech sil proti dorážejícímu Pinkasovi uhájil!

  Karel Málek

  Branky a nahrávky: 22. Antoníček (Bucek) – 30. Šedivý (Kukla, Pinkas), 65. Šedivý (Sklenář)


  HC Dynamo Pardubice: Nečas (Růžička) – Blažej, Dubovčí, Hybeš, Jelínek, Leder, Oliva (C), Pejzl, Secký – Antoníček, Bucek, Chára (A), Koffer (A), Kostka, Poul, Rohlík, Rozlílek, Šír, Tobiáš, Trejbal, Zeman
  Mountfield HK: Ševců (Vacek) – Janoušek, Kuboš, Kukla (C), Kynčl, Pěnčík, Řehák, Voňka – Jakubec, Janda, Komma, Pinkas, Poppel, Síla M., Síla V. (A), Sklenář (A), Soukup, Šánek, Šedivý,

  Rozhodčí: Ondráček – Křivohlavý, Klouda