HC Litvínov – HC Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 0:6 (kon.)
Vsetín – Třinec 6:5 (kon.) | Letňany – Liberec 4:5 (kon.) | Havířov – Zlín 2:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Warrior Brno – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Pardubice 6:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
AZ RESIDOMO Havířov
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Aukro Berani Zlín
Pátek 22.09.2017, 17:05 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga staršího dorostu • Skupina E
Partner:
     
    Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů (19:24:28)
     
    Havířovští bodují i ve svém čtvrtém extraligovém utkání, Berani poprvé poznávají hořkost porážky. AZ Havířov – Berani Zlín 2:1sn.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.
    Autorem vítězné branky je JUHÁSZ.
     
    5. série
    1:0
    Světlík neproměňuje.
     
    5. série
    1:0
    Hilšer neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Fajkus neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Juhász posílá puk bekehdem pod víko a proměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Suhrada neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Ševěček neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Pröschl neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Bochnak neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Luža neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Bambula neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Tak ani prodloužení nerozhodlo, pojedou se samostatné nájezdy.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:55
    Ševěčkova střela lízla síťku zlínské branky z vnější strany.

    Tomáš Vlček

    Branky a nahrávky: 19. Ševěček (Juhász, Bambula), rozh. náj. Juhász – 38. Pröschl

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Bambula (HAV)
    0:0   Luža (ZLN)
    2. série:
    0:0   Bochnak (HAV)
    0:0   Pröschl (ZLN)
    3. série:
    0:0   Ševěček (HAV)
    0:0   Suhrada (ZLN)
    4. série:
    1:0   Juhász (HAV)
    1:0   Fajkus (ZLN)
    5. série:
    1:0   Hilšer (HAV)
    1:0   Světlík (ZLN)


    AZ RESIDOMO Havířov: Dufek M. (Štipčák) – Pliska, Hrček, Thiel, Máca, Ševěček, Pavelek, Grygar – Bambula, Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Žídek Tomeček, Dufek K., Pindel.
    Aukro Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek – Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Fajkus, Kristek, Pavlas.

    Rozhodčí: Klapetek – Stonavský, Novák