Vsetín – Havířov 4:5 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 1:3 (kon.) | Liberec – Slavia 6:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 2:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 2:3 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 0:8 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
4:5 (0:0, 3:2, 1:3)
AZ RESIDOMO Havířov
Sobota 04.11.2017, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • Skupina E
Partner:
   
  Po skončení zápasu se u střídačky hostujícího celku strhla potyčka, nic vážnějšího se však nestalo a hosté se radují z výhry. Pliska vyrovnal v přesilové hře a následně se góly z brejku blýskli Janeček a Hilšer, který v zápase vsítil hattrick. Valaši ještě zásluhou Klímka zvládli snížit, kýženého vyrovnání se však nedočkali.
  Ode mě je to pro dnešek vše, z Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (14:11:00)
   
  Konec zápasu.
   
  60:00
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Petriska – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bambula – 2 min., hrubost).
   
  59:57
  Klímek, Matiaško a Půček se v posledních sekundách vydali do útoku. Dufek však kotouč vyrazil k pravé tyčce, kde nestál nikdo ze Vsetínských. Domácí tak promarnili poslední šanci na vyrovnání.
   
  59:46
  Jenáček překazil Bambulovi vyhození a puk zůstává ve středním pásmu.
   
  59:18
  Chrástecký je na střídačce a Vsetín hraje v šesti.
   
  58:34
  Valaši si vytvořili tlak v útočném pásmu, gólman se po celou dobu vsetínské akce hlásil, nakonec ale na střídačku neodjel.
   
  58:09
  Po mele ve vsetínském brankovišti je hra přerušena a vhazuje se ve středním pásmu.
   
  57:05
  Adámek poslal přihrávku na Bochnaka, který byl v dobré střelecké pozici. K Bochnakovi už dojížděl jeden ze Vsetínských, pokud by však hráč Havířova vystřelil, neměli by domácí šanci tuto střelu zastavit. Naštěstí pro Vsetín se puk odrazil od bruslí Bochnaka a Chrástecký má puk pod lapačkou.
   
  56:42
  Hra se odehrává v útočném pásmu Havířova, domácí ale nepouští soupeře ke střelám a drží naději na vyrovnání a body ze zápasu.
   
  55:24
  Bambulova přihrávka na najíždějícího spoluhráče nebyla přesná, a tak se puk dostal k Ondračkovi. Vsetínský kapitán zakládá útočnou akci.
   
  54:45
  Vsetín vyhazuje kotouč do útočného pásma a vydává se střídat. Na ledě je první formace, Ondračka rozehrává zpoza vlastní branky.
   
  53:27
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši ještě zápas nevzdali a DANIEL KLÍMEK snižuje na 4:5. Po přihrávce od Půčka k levé tyčce neměl útočník s osmičkou na zádech sebemenší problém s dopravením puku do odkryté branky. Asistence: Roman Půček.
   
  53:09
  Velké střelecké šance na obou stranách. Zetocha minul odkrytou levou tyčku, na druhé straně prokličkoval vsetínskou obranou Janeček, střelou po ledě se ale neprosadil.
   
  51:16
  Havířov právě vstřelil branku!
  Další únik a další branka pro ADAMA HILŠERA. Havířovský střelec si sám nabruslil mezikružím až k brance a opět poslal puk mezi pravou tyčku a ruku brankáře. Asistence: Bez asistence.
   
  50:43
  Hosté v plném počtu.
   
  49:02
  Havířov právě vstřelil branku!
  V oslabení se do brejku dostal MICHAL JANEČEK, který dostal kotouč kolem pravé tyčky a nohy gólmana až za brankovou čáru. Asistence: Bez asistence.
   
  48:43
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Šěvěček – 2 min., nedovolené bránění).
   
  48:01
  Havířov právě vstřelil branku!
  Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají. Adámek nabruslil zpoza branky k pravé tyčce a snažil se procpat puk kolem tyčky a ruky gólmana, Chrástecký zvládl puk na několik sekund k tyčce přitisknout, nakonec jej však za jeho záda dostal MARTIN PLISKA. Asistence: Lukáš Adámek.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 26. Matiaško (Půček, Jenáček), 33. Matiaško (Půček, Ondračka), 36. Ondračka (Půček, Matiaško), 54. Klímek (Půček) – 32. Hilšer, 39. Hilšer (Bochnak, Pavelek), 49. Pliska (Adámek), 50. Janeček, 52. Hilšer


  VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Chromý) – Jenáček, Ondračka, Kožený, Lašák, Vávra, Mikulenčák – Půček, Matiaško, Klímek – Pernický, Petriska, Vašenka – Krupa, Zetocha, Lukačka.
  AZ RESIDOMO Havířov: Dufek M. (Štipčák) – Koubek, Pliska, Uhlíř, Thiel, Máca, Šěvěček, Pavelek, Grygar – Mastič, Adámek, Bambula, Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Cienciala, Tomeček, Dufek K.

  Rozhodčí: Cabák – Gebauer, Novák