Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 0:3 (kon.)
po prodl.
VHK ROBE Vsetín
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 13.09.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance Liga • 2. kolo
Předzápasové kurzy: 2.35 4.2 2.35
Partner:
   
  Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

  Filip Dundáček (Vsetín)

  Filip Novotný (Karlovy Vary) (20:02:37)
   
  Vsetínský Lapač oslavuje druhé vítězství svého týmu v letošní sezoně. Valaši dokonale využili úvodu soutěže a v obou domácích utkáních slaví vítězství. Dnešní dva body nad Karlovými Vary se na Valašsku určitě budou cenit, zvlášť když Vsetínští v zápase ztráceli již 0:2. Přesto se dokázali vrátit do zápasu vybojovat velecenné vítězství. Já se s vámi pro dnešek loučím, přeji vám ze Vsetína příjemný zbytek večera.
   
  Konec zápasu.
  64:16 Radim KUCHARCZYK - 3:2
   
  64:16
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetínský tým slaví vítězství nad favoritem z Karlových Varů! Finální akce Valachů v prodloužení byla ukázková, Slováček poslal kotouč na modrou čáru Ostrčilovi, jenž poslal RADIMU KUCHARCZYKOVI, ten se dostal před Novotného a střelou k tyči zakončil dnešní utkání. Asistence: Radim Ostrčil, Ondřej Slováček.
   
  63:31
  Po přihrávce Podlipnika opět vypálil Skuhravý, Horčička znovu připraven zasáhnout.
   
  63:10
  Prodloužení je zatím hodně opatrné, nikdo nechce udělat rozhodující chybu.
   
  62:14
  Slováček nyní vyvezl kotouč, počkal si na Tepera, jenž ten místo střely stáhl svou hru do hloubky pásma a pak už bylo na střelu pozdě.
   
  61:20
  Vsetínští se příliš dlouho v útočném pásmu nezdrželi, Karlovy Vary jsou zatím více na puku.
   
  60:44
  Karlovy Vary byly usazeny v útočném pásmu, do střelecké pozice si nabruslil Skuhravý, Horčička jeho střelu chytil lapačkou a přerušil hru.
   
  60:08
  Po vhazování zamířil Březina ihned do útoku, byl však odzbrojen Sičákem, jenž vyvezl kotouč na druhou stranu.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Základní hrací doba nepřinesla v souboji Vsetína s Karlovými Vary rozhodnutí o vítězství. Následovat bude prodloužení ve třech hráčích na každé straně.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:21
  Ostrčil se snažil po vhazování ihned vypálit, ale trefil Vachovce, od nějž kotouč zamířil na střídačku Energie, vhazuje se před Novotným.
   
  59:16
  Dnešní utkání sleduje 3150 diváků.
   
  58:50
  Slováček nyní oklamal obranu Varů a zpoza branky měl volný prostor k tomu, aby vyrazil na zteč, přihrál Vávrovi, ale ten se k zakončení nedostal.
   
  57:57
  Podlipnik vyslal nebezpečnou střelu přes skrumáž hráčů, Horčička možná ani nevěděl jak, ale kotouč skončil na jeho hokejce a vsetínský brankář jej odpaluje do bezpečí.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 28. Vávra (Janáček, Podešva), 40. Dundáček (Kucharczyk), 65. Kucharczyk (Ostrčil, Slováček) – 8. Podlipnik (M. Rohan, Kverka), 27. M. Rohan (Podlipnik)


  VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Ostrčil, Teper, Janáček, Dundáček, Holomek – Markovič, Kucharczyk, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Kajaba, Šilhavý, Vrána – Karafiát, Pokorny, Hořanský.
  HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Weinhold, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán, Flek – Kverka, Tuominen, Gríger – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.

  Rozhodčí: Skopal, Dědek – Reich, Otáhal

  Diváci: 3150