Motor ČB – Vsetín 4:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 3:5 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 7:2 (kon.)
Havířov – Třebíč 3:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Litoměřice – K. Vary 0:4 (kon.)
Přerov – Kladno 2:1 (kon.)
konec
LHK Jestřábi Prostějov
7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 07.02.2018, 18:00WSM Liga • 47. kolo
Předzápasové kurzy: 1.67 4.35 3.87
Partner:
   
  A je dobojováno. Frýdek-Místek je zase o něco dál postupu a už to bude extrémně těžké, zůstává na desatém místě, přičemž ztrácí devět bodů na osmou Třebíč. Prostějov dominoval od úvodní minuty až do závěrečného hvizdu. Opravdu hodně branek dnešního zápasu padlo v početní výhodě. Na domácí straně si skvěle vedl například Jan Rudovský (1+1) či třeba Zdeněk Král ( rovněž 1+1). Na druhé straně jediné dvě branky Frýdku-Místku vstřelil Ondřej Kovařčík, který přijel týmu pomoct z Třince, ale ani to nebylo moc platné. Prostějov zůstává na čtvrtém místě a play/off už má takřka jisté. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemný večer. (20:20:33)
   
  Konec zápasu.
   
  58:47
  Milan Mikulík se dostal do hodně nebezpečného zakončení! Jeho první rána byla zlikvidovaná Grohem a s dorážkou si poradil jeden z domácích obránců.
   
  57:50
  Frýdek-Místek se ještě snaží vyvinout tlak, ale mo se mu nedaří a jakýkoliv zvrat už naprosto vyloučen.
   
  56:32
  Radek Prokeš si všiml, že jeho spoluhráč je v dobrém postavení, ale jeho přihrávka nenašla svého adresáta a skončila u Danečka.
   
  55:47
  Domácí v plném počtu.
   
  55:00
  Ondřej Kovařčík se sice hodně pohledně uvolnil, ale jeho následný pokus letěl pouze těsně nad brankovou konstrukci.
   
  53:47
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ladislav Havlík – 2 min., nedovolené bránění).
   
  53:13
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Sedmička je na světě. Marek Drtina vyslal ránu od modré čáry a LUKÁŠ LUŇÁK byl přesně tam, kde měl a dorazil puk do poloodkryté branky. Prostějov už se tak ujímá pětibrankového vedení a o výhře už nejspíš nikdo nemůže pochybovat. Asistence: Marek Drtina, Zdeněk Král.
   
  52:57
  Dominik Groh předvedl takzvaný povinný zákrok a schoval střelu Kovařčíka do lapačky, bude se vhazovat v útočném pásmu Frýdku-Místku.
   
  52:30
  Jan Rudovský prodloužol kotouč na branku Danečka a poté šel vystřídat. V posledních minutách se toho moc opravdu neděje.
   
  51:52
  Dnešní utkání sleduje 1659 diváků.
   
  51:31
  Zakázané uvolnění Frýdku-Místku.
   
  51:17
  Filip Kuťák si našel ideální střeleckou pozici, ale nakonec při své střele uklouzl a nemířil ani mezi tři tyče.
   
  50:10
  René Piegl vyslal ránu od levé strany, ale jeho pokus byl několikrát zblokovaný.
   
  49:30
  Poslední minuty se odehrávájí v klidnější tempu a překvapivě ani jeden z celků se už nikam nehrne.
   
  47:55
  David Klimša a jeho střelecký pokus, bohužel pro hostující fanoušky, mimo brankovou konstrukci.
   
  46:39
  Zakázané uvolnění Prostějova. Rysi budou mít další šanci na střelu, k té ale nakonec nedošlo, buly vyhrál Prostějov a přechází do útoku.
   
  46:00
  Frýdek-Místek má teď lepší chvilku a dostává se do zajímavých šancí. Tu poslední překazil rozhodčí, kotouč se objevil mimo hřiště.

  Marek Jašek

  Branky a nahrávky: 18. Divíšek (Nouza, Rudovský), 22. Nouza (Havlík, M. Drtina), 22. Rašner (Dvořáček, Havlík), 35. Rudovský (Venkrbec), 40. Starý (Venkrbec), 42. Z. Král (V. Meidl, Žovinec), 54. L. Luňák (M. Drtina, Z. Král) – 29. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Kuťák), 38. O. Kovařčík (Kuťák, Mikulík)


  LHK Jestřábi Prostějov: Groh (Neužil) – M. Drtina, D. Kolář, Rašner, Havlík, Žovinec, Mikliš – Starý, Nouza, Divíšek – Dvořáček, Rudovský, Venkrbec – L. Luňák, V. Meidl, Z. Král – Zabloudil, Švarc, Prokeš – Švec.
  HC Frýdek-Místek: Strmeň (22. L. Daneček) – Zahradníček, Matyáš, Pastor, Hrachovský, Foltýn, Piegl – Poruba, Mikulík, Kofroň – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Martynek – J. Kalus, Kuťák, Klimša – Bajtek, Štumpf, Franek.

  Rozhodčí: Přikryl, Kopeček – Kreuzer, Polák

  Diváci: 1659