Děčín – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 6:5 (1:0 po s.n.) | Dvůr Králové n. L. – Most 7:2 (kon.)
Sokolov – Letňany 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Hodonín 5:4 (2:0 po s.n.) | Kopřivnice – Opava 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Val.Meziříčí 6:4 (kon.) | Bílina – Jablonec 6:3 (kon.)
konec
HC Děčín
6:3 (1:1, 2:2, 3:0)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 11.10.2017, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ (ČR) • 9. kolo
Předzápasové kurzy: 1.95 4.5 2.66
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (22:08:54)
   
  Je dobojováno. Po krásném zápase z obou stran berou tři body a vrací se na první místo tabulky ve skupině Západ.
   
  Konec zápasu.
   
  59:14
  Zápas se už jenom dohrává a už je jasné, že takový náskok hosté nedoženou.
   
  58:58
  Děčín právě vstřelil branku!
  A tam si ho převzal JAROSLAV HAŠEK, který poté dovezl puk před hostující klec a bez problému do ní kotouč umístil – 6:3. Je hotovo. Bez asistence.
   
  58:34
  Hosté mají tlak před domácí brankou a Dlouhý se musel co ohánět ve svém brankovišti. Až nyní domácí vyhazují puk do střední třetiny.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:40
  Hostující branka je prázdná, hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.
   
  57:12
  Tomáš Bláha na druhé straně střílel z levé strany a jen těsně minul břevno domácí branky. Hosté tak nebyli daleko od snížení na rozdíl jediného gólu.
   
  56:31
  Martin Baránek po vhazování v útočném pásma poslal kotouč z pravého kruhu a ten jen prosvištěl nad hlavou Martina Abraháma.
   
  55:51
  Maďar vyslal lehkou střelu směrem k domácí brance, Vacek ji zachytil a poté šli Medvědi do útočné akce, Abrahám ale nemusel zasahovat, neboť mu pomohla vlastní obrana.
   
  55:38
  Děčínští nyní čelili tlaku hostů a raději vyhazují kotouč na zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před Dlouhým. Ve stejném čase si hosté berou oddechový čas.
   
  54:52
  Před brankou domácích se strhla menší potyčka mezi několika hráči, sudí ale vše řešil jen domluvou a vylučovat se nebude.
   
  54:05
  Tlak před hostující brankou. Medvědi ale svou kombinaci zakončit nedokázali a na druhou stranu už míří zase hosté z Vrchlabí.
   
  53:16
  Nyní si domácí obrana vybrala slabší chvilku, kotouč nedokázala poslat do bezpečí, ale Hejda opuštěný puk poslal jen vedle domácí klece.
   
  52:23
  Hosté se nadechují k další akci, se současným stavem nejsou rozhodně spokojeni. Šťastný střílel z levé strany, ale kotouč skončil jen na jednom z domácích obránců.
   
  51:07
  Děčín právě vstřelil branku!
  Děčínští odskakují do dvoubrankového náskoku. Kapitán týmu MICHAL OLIVERIUS dostal kotouč na levý kruh a odtud se napřáhl k pořádné dělovce, která nekompromisně končí v hostující síti – 5:3. Asistence: Radomír Vaněk a Martin Baránek.
   
  50:20
  Tomáš Faigl nabil Radimu Vackovi do mezikruží, druhý jmenovaný pak vystřelil, betony Abraháma ale zůstaly sklapnuté a kotouč za jeho zády neskonči.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 4. Navarra (Oliverius), 22. Oliverius (Vaněk), 24. Navarra (Hříbal), 46. Baránek (Navarra, Kaltenböck), 52. Oliverius (Vaněk, Baránek), 59. Hašek – 20. Šimoníček (Jirků), 30. Miškovský (Urban), 37. Šťastný (Filip)


  HC Děčín: Dlouhý (Šticha) – Hříbal, Málek, Havlík D., Kaltenböck, Vaněk, Balcar, Loukota, Michajličenko – Hašek, Volráb, Baránek – Navarra, Oliverius, Zajan – Vacek, Faigl, Chmelař – Chovanec, Kopta, Amirov
  HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Abraham, Hejda, Jirků, Matějček, Tržický, Chleborád, Maďar – Filip, Šťastný, Krsek – Šimoníček, Bláha, Miškovský – Urban, Pšurný M., Kerekanič – Mach

  Rozhodčí: Velčovský – Gabriel, Zmeškal