Opava – Kopřivnice 5:7 (kon.) | Nymburk – David Servis 6:1 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
SHK iClinic Hodonín – Poruba 2011 2:6 (kon.) | Val.Meziříčí – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 5:6 (kon.)
Žďár n/S – Písek 6:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 3:6 (kon.) | Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 7:3 (kon.)
Kobra – Jablonec 1:3 (kon.)
konec
SHK iClinic Hodonín
2:6 (0:1, 1:2, 1:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 04.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 17. kolo
Předzápasové kurzy: 2.2 4.5 2.3
Partner:
   
  Poruba tedy bere všechny tři body a odskakuje Hodonínu na čele tabulky. Ode mě je to dnes vše. Přeji hezký zbytek víkendu a těším se na další onlajny. Na Počtenou! (19:37:51)
   
  Ve třetí třetině padlo nejvíce branek, konrétně čtyři. Tři z nich skončily v Hodonínské síti, Kůdela lovil puk ze své svatyně už jen jednou. V úvodní minutě třetí peridy snížil na rozdíl jediného gólu Pavel Mojžíš, to už bylo ale z pohledu Hodonína vše. Za hosty se prosadil v 47. minutě Josef Fojtík, o devět minut později David Zachar a 11 vteřin před koncem skóroval ještě Samuel Ollender.
   
  Konec zápasu.
   
  59:49
  Poruba právě vstřelila branku!
  Ostravané dlouze kombinovali a neměli se ke střele. Když už ale přišla, tak stála za to! Od modré čáry se puk z hole Michala Hryciowa dostal mezi kruhy na Tadeáše Jaroše, který stál zády k bráně a žabičkou našel na vrcholu pravého kruhu SAMUELA OLLENDERA, který se přesnou střelou mezi betony prosazuje v dnešním utkání podruhé! Asistence: Tadeáš Jaroš, Michal Hryciow.
   
  59:14
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Peš – 2 min., faul kolenem).
   
  59:00
  Samuel Ollender si obešel hráče a směřoval přihrávku na opačnou stranu útočného pásma, tam ale nikdo v bílém dresu nestál.
   
  58:34
  Vhazování v neutrální třetině blíže hostující brány vyhráli Drtiči a započali další útok, Jan Dresler však předvedl své dovednosti a obral soupeře o hrací předmět.
   
  57:38
  Kužílek nahodil puk na zadní mantinel a tam se okamžitě sjeli hodonínští hráči. Puk se opět dostal k Jakubu Kužílkovi, který vystřelil od modré, s tímto pokusem ale neměl Kůdela žádné potíže.
   
  56:31
  Lukáš Finsterle se vyhnul soupeři, udělal kličku kolem dalšího a v přešíslení 2 na 1 se rozhodl udělat ještě jednu, konečnou kličku. Halodu sice položil na led, nedokázal ale přehodit puk přes jeho beton.
   
  55:57
  Poruba má dostatečný náskok a nemusí se hnát do útoku. Naopak Drtiči ještě intenzivněji napadají rozehrávku soupeře, Ostravané se nyní dopustili zakázaného uvolnení.
   
  55:05
  Poruba právě vstřelila branku!
  Ovšem z protiútoku skórují Ostravané! David Ballner posunul puk přes obránce na DAVIDA ZACHARA a ten poslal puk z první do hodonínské klece dřív, než se stihl Haloda přemístit. Asistence: David Ballner.
   
  54:55
  Kužílek dostal nabito na modrou čáru a pálil z první, jeho projektil ale postrádal přesnost a hodonínský obránce trefuje pouze zadní hrazení.
   
  54:39
  Kůdela předvedl dobrý zákrok betonem proti další střele Hodonína.
   
  54:14
  Jaroš z úhlu nastřelil Halodovy betony, nikdo z hostů si ale nesjel pro odražený kotouč.
   
  53:44
  Další tvrdý zákrok, opět před Kůdelovou svatyní. Vylučovat se opět nebude. Kůdela pouze schoval puk ve výstroji a následuje vhazování po jeho pravici.
   
  53:12
  Před hostující bránou zůstal ležet jeden z Ostravanů. I tohle nechává rozhodčí bez povšimnutí.
   
  52:35
  Vaněk zavezl puk do pásma a po ose hřiště se dostal puk na Marka Halodu, který měl před sebou dostatek prostoru a směřoval tudy střelu, nakonec puk trefil chrániče jednoho z bránících hráčů.
   
  51:19
  Peš si nabruslil z pravého kruhu do předbrankového prostoru, a zkusil propasírovat kotouč mezi rukou a tělem Hynka Kůdely. Ten byl v tomto souboji úspěšnější a vyráží pokus hodonínského kapitána.
   
  50:45
  Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Hryciow – 2 min., podražení).

  Ivan Hochman

  Branky a nahrávky: 28. Kadlec (Romančík, Peslar), 41. Mojžíš (Sedlák, Peš) – 2. Ollender (Finsterle), 25. Hryciow (Finsterle, Ollender), 36. Haas (Kaluža, Fojtík), 47. Fojtík (Kaluža, Haas), 56. Zachar (Ballner), 60. Ollender (Jaroš, Hryciow)


  SHK iClinic Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Sedlák, Mojžíš (A), Peslar, Miklík, Kužílek, Haloda M., Kobylík, Žabčík – Jurča, Peš (C), Sadjl (A) – Matula, Vaněk, Vrána – Kadlec, Kuba, Romančík – Hložánek, Černohous, Charvát

  Trenér: Stanislav Beťko

  HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler (A), Popela, Janota, Kaluža, Hryciow, Puškár, Adam, Slavík – Haas, Zachar (C), Fojtík (A) – Káňa, Zdeněk, Luka – Ballner, Finsterle, Jaroš – Ollender, Sztefek, Schwarz

  Trenér: Aleš Flašar

  Rozhodčí: Maršálek – Maloušek, Maťašovský