Pardubice – Znojmo 10:5 (kon.) | Ostrava – Florbal MB 3:6 (kon.) | Tatran Střešovice – Florbal Ústí 8:2 (kon.)
Otrokovice – Vítkovice 4:7 (kon.)
konec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
3:6 (0:2, 1:0, 2:4)
Technology Florbal MB
Sobota 16.09.2017, 17:00 • ČPP Aréna, Ostrava • Tipsport Superliga • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 8.4 8.0 1.17
   
  Je dobojováno! Technologové z Mladé Boleslavi byli po celý zápas o nějaký ten gól napřed a z dnešního zápasu si zaslouženě odvážejí všechny tři body. Ostrava naopak padla i ve svém třetím zápase a bude muset hodně zabrat, pokud chce pomýšlet na naplnění předsezónních plánů. Z tohoto zápasu už je to všechno, z Ostravy Vám přeji hezký zbytek dne. (19:29:40)
   
  Konec zápasu.
  59:20 Dominik EICHNER - 3:6
   
  59:20
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Domácí podruhé skórují v přesilové hře a ještě lehce korigují výsledek. Čonka-Skyba přenesl hru na levou stranu, odkud vypálil Mendrek. Po něm ještě dorážel DOMINIK EICHLER a zaznemenal svůj druhý gól v zápase. Asistence: Jakub Mendrek.
   
  59:00
  Poslední minuta třetí třetiny.
   
  58:58
  Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Filip Zakonov – 2 minuty, Hrubost).
  58:52 Petr NOVOTNÝ - 2:6
   
  58:52
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  A další hostující trefa, která už jenom stvrzuje vítězství Technologů. PETR NOVOTNÝ si nejprve pomohl důrazným zákrokem, díky kterému se dostal k míčku na úkor upadnuvšího Moravčíka, a před Lajou už nezaváhal. Asistence: Jan Jelínek.
  58:11 Radek KRAJCIGR - 2:5
   
  58:11
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Je rozhodnuto! Novák zastavil přihrávku ze strany a posunul míček na RADKA KRAJCIGRA, který jej z vlastní poloviny uklidil do nikým nehlídané brány a zkompletoval hattrick. Asistence: Novák.
   
  58:00
  Až teď se Ostravané usadili na útočné polovině a zkouší hru bez brankáře.
   
  57:14
  Oddechový čas pro domácí tým.
  56:07 Radek KRAJCIGR - 2:4
   
  56:07
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Technologové dělají veledůležitý krok k vítězství! Po rozehrávce se vrátili na vlastní polovinu, odkud přišla přihrávka na Jiřího Curneyho. Jeho bekhendovou střelu ještě tečoval RADEK KRAJCIGR a míček se pomalým tempem dokutálel do sítě. Asistence: Jiří Curney.
   
  55:55
  Hosté měli co dělat, aby se dostali z nebezpečných pozic u vlastní branky. Po dlouhém pasu na Novotného budou rozehrávat ze strany.
   
  55:10
  U míčku ale jsou Technologové, kteří se hbitě prosmýkli na útočnou polovinu, jenže Bínovi střela po přihrávce zpoza branky nesedla.
   
  54:39
  Utkání pomalu graduje. Zapojují se do něj také diváci, kteří ženou domácí hráče za vyrovnáním.
   
  54:00
  Eichnerův rychlý únik rovněž nepřinesl gól a vyrovnání Ostravy.
   
  53:50
  Jan Řehoř si v brankovišti počíhal na přihrávku z levé strany, jenže z prvního doteku vůbec netrefil branku.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 35. Mendrek (Čonka-Skyba), 51. Eichner (Miške), 60. Eichner (Mendrek) – 13. Bína (Natov), 17. Tomašík, 48. Krajcigr (Tomašík), 57. Krajcigr (Curney), 59. Krajcigr (Novák), 59. Novotný


  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kubíček, Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Kučera, Zbořil – Chvastek, Trulík, Klimscha – Eichner, Hrabal, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba.
  Technology Florbal MB: Rytych (Bauer) – Novák, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, To. Chroust, Ta. Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.

  Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula

  Diváci: 189