FbŠ Bohemians – Ostrava 7:4 (kon.) | Florbal MB – Florbal Ústí 14:3 (kon.) | Sparta – Otrokovice 3:2 (kon.)
Bulldogs – Pardubice 4:3 (3:1 po s.n.)
konec
FbŠ Bohemians
7:4 (3:1, 3:0, 1:3)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 15.10.2017, 16:00Tipsport Superliga • 8. kolo
Předzápasové kurzy: 1.5 6.1 3.73
   
  Hosté sice v třetí periodě mocně finišovali, ale k tíženému vyrovnání jejich snaha nevedla. Z vítězství se tak mohou radovat domácí Bohemians. Já se s vámi loučím a u dalších onlajn přenosů napočtenou! (18:02:25)
   
  Konec zápasu.
   
  59:38
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Troufám si říct, že nyní už je úplně rozhodnuto! VOJTĚCH ZEZULKA dělá za tímto zápasem gólovou tečku, Bohemians vítězí! Asistence: David Šimek.
   
  59:12
  Nezbývalo mnoho a o osudu tohoto zápasu mohlo být definitivně rozhodnuto! Vojtěch Zezulka pumelicí z velké vzdálenosti ale trefil jen dobře připraveného Kloboučníka. Následně se domácí pochopitelně již nikam neženou.
   
  58:41
  Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jan Křiva – 2 minuty, Špatné střídání).
   
  58:00
  Bohemians dokázali ukořistit puk a z toho nakonec vyplynula velmi dobrá šance pro Jakuba Šárku! Ten bekhendem ale našel jen připraveného Kloboučníka, který se raději po pár sekundách do branky vrátil.
   
  57:25
  Hosté to zkoušejí s otevřenou bránou v zádech! Kloboučník pádí na střídačku.
   
  55:53
  Na druhou stranu se také na chvílí dostali Bohemians, které ale Kloboučník vychytal a tím pádem dobývat domácí obranu pádí zase Ostrava!
   
  54:25
  Filip Hrabal je velmi aktivním hráčem na hřišti, což nyní vyústilo v šanci. Střílel z totožné pozice, jako před malou chvílí skóroval, ale tentokrát domácí obránce včas zareagoval a střelu na svého brankáře nepropustil.
   
  53:44
  Nedá se říct, že by se přesilová hra hostům zatím nějak extrémně dařila. Ostrava sice kombinuje, ale k žádné větší příležitosti se ne a ne dostat.
  52:03 Filip HRABAL - 6:4
   
  52:03
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Hosté snižují už jen na rozdíl dvou pouhých branek! FILIP HRABAL si našel parádní střeleckou pozici a svou jedovku poslal přesně na vzdálenější tyč! Asistence: Jan Daniš.
   
  51:25
  Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Tomáš Kindl – 5 minut, Hrubost).
   
  51:00
  Filip Čonka-Skyba byl hráčem, který vyslal velmi jedovatou střelu! Ta musela domácího brankáře minimálně štípnout, ale Kotouček ji dokázal i přes její razanci včas vytěsnit.
   
  50:01
  Filip Hrabal se dostával do velmi zajímavé střelecké pozice, ale na poslední chvíli mu střelu stihl zblokovat jeden z domácích beků.
   
  49:03
  Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Radek Mandík – 2 minuty, Bránění ve hře).
   
  48:28
  A nyní to mohlo být už je o dva góly z pohledu domácích! Jeden z hostujících hráčů se ve skrumáži zorientoval nejlépe a následnou střelou orazítkoval jen tyčku domácí svatyně!
   
  46:53
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Už je to jen o tři přesné zásahy a domácí se mohou možná trochu začít strachovat o plný počet bodů! Michal Sládek předvedl parádní práci s míčkem, když ho podržel a následně přesně poslal na branku. Jeho pokus Kotouček ještě vyrazil, ale na následnou dorážku JAKUBA MENDREKA neměl sebemenší šanci zasáhnout! Asistence: Michal Sládek.
   
  46:05
  Přečíslení dva na jednoho nyní domácím hráčům vůbec nevyšlo. Přihrávka jednoho z hráčů Bohemians vůbec nevyšla.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 6. Šárka, 17. Dobisík (Šimek), 20. Šimek (Kieler), 25. Šárka (Kieler), 26. Kieler (Šebek), 32. Čihák (Dobisík), 60. Zezulka (Šimek) – 11. Křiva (Eichner), 44. Mendrek, 47. Mendrek (Sládek), 53. Hrabal (Daniš)


  FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Šefčík, Čihák, Krbec – Dobisík, Šimek, Miščík – Prášek, Kieler, Mandík – Kindl, Palatínus, Růžek – Šárka, Šebek.
  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (Laja) – Hromádka, Lipový, Kučera, Zbořil – Klimscha, Hrabal, Eichner – Šimíček, Sládek, Mendrek – Moravčík, Miške, Čonka-Skyba – Křiva, Daniš.

  Rozhodčí: Černý, Janoušek