Vítkovice – FBC Liberec 11:3 (kon.) | FK Jižní Město – Tatran 20:2 (kon.) | Panthers – FbŠ Bohemians 5:6 (kon.)
Královské Vinohrady – Jičín 3:2 (kon.) | Ostrava – Chodov 7:8 (po pr.) | Olomouc – Židenice 1:7 (kon.)
po prodl.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7:8 (2:1, 0:3, 5:3 - 0:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
Čtvrtek 28.09.2017, 16:45 • ČPP Aréna Ostrava • Extraliga žen • 4. kolo
   
  Máme za sebou perfektní utkání, které bylo možná až překvapivě velmi vyrovnané. Domácí Ostrava v třetí třetině zahrála bravurně, v poslední minutě vstřelila dvě branky a vynutila si prodloužení. V něm sice inkasovala již po minutě hry, ale nemá se za co stydět. S takovým výkonem je jistě čekají dobré zápasy. (18:48:47)
   
  Konec zápasu.
   
  61:17
  Chodov právě vstřelil branku!
  Tak to bylo hodně rychlé. Protiútok hostů proměnila KAROLÍNA SUCHÁ, která unikla po pravé straně a poslal míček pod brankářkou Ostravy do sítě. Ostravu tak může těšit alespoň vydřený jeden bodík. Asistence: Gabriela Tožičková
   
  60:51
  Nakonec z toho ale byla velmi zajímavá šance, kterou musela Tomšová velmi složitě řešit.
   
  60:31
  Chodov pomalu kombinuje na vlastní polovině, poslední minuta třetí třetiny rozhodně na sebevědomí nepřidala.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Tak to byl konec jako hrom! Ostrava dokázala v posledních třiceti sekundách srovnat a poslala zápas do prodloužení. Kdo v něm bude šťastnější?
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:42
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Obrovská euforie na straně Ostravy! Hned po buly totiž přišel dlouhý pas, který našel KRISTÍNU HUDÁKOVOU a ta pravděpodobně zaručuje svému celku alespoň nějaký bodový zisk. Dnes se tak pravděpodobně dočkáme prodloužení. Asistence: Paulína Hudáková
   
  59:35
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Je tu drama! Domácí hráčky přeci jen přetavily svůj tlak v branku. Kristíně Hudákové sjel míček z hole, ovšem došel přímo k NELE KAPCOVÉ a ta se do prázdné branky prosadila. Asistence: Kristína Hudáková
   
  59:20
  Řepková zakončovala do prázdné brány, ale tu obsadila bránící hráčka a dokázala střelu vyrazit.
   
  59:03
  OStrava drží soupeře pod tlakem, ale Ranochová si poradila se střelou a její spoluhráčky vyhazují.
   
  58:31
  Snaha domácích je evidentní, všechny jejich střely ale byly zblokovány. Následný souboj u mantinelu končí pádem hráček a nás tak čeká buly.
   
  58:04
  Oddechový čas pro domácí.
   
  57:54
  To už ale neplatí. Hra je přerušena pro faul na polovině hřiště. Do konce utkání už zbývají pouze dvě minuty.
   
  57:41
  Nebezpečná situace za prázdnou brankou Ostravy nakonec skončila pro domácí dobře a ti tak opět mohou pokračovat vpřed.
   
  57:06
  Zatím to ale nevede k úspěchu. Naopak útočný faul jejich snažení přerušil.
   
  56:28
  Do konce zápasu už moc času nezbývá, domácí hráčky jsou ale u míčku a snaží se ještě vývoj zvrátit. Dokonce již hrají bez brankářky.
   
  56:12
  Hra je přerušena. Za mantinelem leží jedna z hráček Chodova. Doufejme, že bude v pořádku. Zákrok přišel mimo hru. Těžko tak říci, co se stalo.

  Michal Janoštík

  Branky a nahrávky: 5. Kajfoszová (Pastušková), 12. P. Hudáková (Jurečková), 42. Káčová (K. Hudáková), 45. K. Hudáková, 50. Jurečková (Kapcová), 60. Kapcová (K. Hudáková), 60. K. Hudáková (P. Hudáková) – 17. Plášková (Jiráková), 21. Vrbová (Řepková), 33. Preisslerová (Jůzová), 36. Řepková (Tožičková), 43. Suchá (Plášková), 48. Řepková, 49. Plášková (Tožičková), 62. Suchá (Tožičková)


  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Lišková) – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Šromotová – Režnarová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
  FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, T. Pilíková, Vrbová – Suchá, Urbánková, Frantíková – Plášková, Preisslerová, Řepková – Jůzová, Peštová, P. Beránková – Belicová, Krauskopfová, Nosková.

  Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný