Židenice – FBC Liberec 7:3 (kon.) | FbŠ Bohemians – Ostrava 7:10 (kon.) | Chodov – Královské Vinohrady 12:1 (kon.)
Tatran – Olomouc 5:4 (kon.) | Vítkovice – FK Jižní Město 3:4 (kon.)
konec
FbŠ Bohemians
7:10 (2:1, 0:3, 5:6)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 01.10.2017, 15:00Extraliga žen • 5. kolo
   
  Konec zápasu. (17:03:12)
   
  58:36
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Domácí se nevzdávají a dále snižují náskok Ostravy. Tentokrát se o to přičinila HANA POLÁKOVÁ. Asistence: Adéla Bočanová.
   
  56:59
  Bohemians právě vstřelili branku!
  V tuto chvíli už činí ztráta domácího týmu pouze čtyři góly. Naději Bohemians dává ELIŠKA REISCHLOVÁ. Asistence: Monika Slavíková.
   
  56:30
  Domácí hráčky se nechtějí vzdát a snaží se s výsledkem něco udělat, dohnat pětigólovou ztrátu se jim už ale v závěru utkání povede jen stěží.
   
  54:32
  Oddechový čas pro hosty.
   
  53:55
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Domácí hráčky ale přispěchaly s rychlou odpovědí a o jedenáct sekund později je opět sníženo. Po přihrávce Bočanové napálila míček do sítě ANDREA KADIDLOVÁ. Asistence: Adéla Bočanová.
   
  53:44
  Ostrava právě vstřelila branku!
  A na kontě vstřelených branek hostujícího týmu už v tuto chvíli svítí desítka. Brankářku Bohemians překonala NELA KAPCOVÁ. Asistence: Veronika Káčová.
   
  50:53
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Bohemians ale vzápětí kontrují a alespoň korigují nepříznivý výsledek zásluhou VERONIKY LOUDOVÉ. Asistence: Monika Slavíková.
   
  50:23
  Ostrava právě vstřelila branku!
  A hostující hráčky v přesilové hře nezaváhaly. Devátý gól po přihrávce Pastuškové přidává KRISTINA HUDÁKOVÁ. Asistence: Andrea Pastušková.
   
  49:43
  Přesilovku si zahrají také hosté. Jarešová dostává dvě minuty za nedovolené vrážení.
   
  48:51
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Oddechový čas domácímu týmu příliš nepomohl a na 3:8 vzápětí dává PAVLA KAJFOSZOVÁ. Bez asistence.
   
  45:50
  Oddechový čas pro domácí.
   
  45:50
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Tohle už vypadá na slušnou demolici. Neuběhlo ani dvacet sekund a je tady sedmý gól Ostravy, který zařídila PAULINA HUDÁKOVÁ. Asistence: Kristina Hudáková.
   
  45:33
  Ostrava právě vstřelila branku!
  VERONIKA KÁČOVÁ je při chuti a jen o minutu později přidává svůj druhý gól. Asistence: Andrea Pastušková.
   
  44:26
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Ze snížení se ale domácí tým dlouho neradoval. Po přihrávce Kapcové vstřelila míček do sítě VERONIKA KÁČOVÁ a je to opět o dva góly. Asistence: Nela Kapcová.
   
  43:43
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Tentokrát už hráčky Bohemians dokázaly početní převahu využít a rozdíl ve skóre činí jediný gól. Míček do branky poslala Eliška Reischlová. Asistence: Eliška Nová.
   
  42:54
  Vzápětí ale přichází další trest na straně hostujícího týmu, Hudáková dostává menší trest za bránění ve hře.
   
  40:45
  Ani druhou přesilovku domácí tým nevyužil a Ostrava je kompletní.

  Igor Mainka

  Martina Sikorová

  Branky a nahrávky: 10. Bočanová (Šindelářová), 19. Poláková (Slavíková), 44. Reischlová (Nová), 51. Loudová (Slavíková), 54. Kadidlová (Bočanová), 57. Reischlová (Slavíková), 59. Poláková (Bočanová) – 11. Kotzurová, 25. Rybičková (Grossová), 36. Nela Škopková (Vrlíková), 36. Rybičková (Pastušková), 45. Káčová (Kapcová), 46. Káčová (Pastušková), 46. P. Hudáková (K. Hudáková), 49. Kajfoszová, 51. K. Hudáková (Pastušková), 54. Kapcová (Káčová)


  FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Nová, Šindelářová, Císařová, Loudová, Hnátová – Pechánková, Reischlová, Kadidlová – Slavíková, Poláková, Višvaderová – Radová, Neubergerová, Zlámalová – Jarešová, Semeráková, Heráková – Bočanová.
  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lišková (Tomšová, Dupčáková) – Kotzurová, Vavrečková, Rybičková, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Režnarová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.