Vítkovice – Královské Vinohrady 22:0 (kon.) | FBC Liberec – Panthers 4:5 (kon.) | FK Jižní Město – Jičín 10:6 (kon.)
Tatran – Ostrava 5:9 (kon.) | Olomouc – Chodov 5:13 (kon.) | Židenice – FbŠ Bohemians 7:4 (kon.)
konec
Únětická 12 Tatran Střešovice
5:9 (2:1, 1:3, 2:5)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 21.10.2017, 17:00 • STODOLA Aréna Střešovice • Extraliga žen • 8. kolo
   
  Ostrava nakonec roli favorita zvládla, a i když do poloviny zápasu to tak nevypadalo, tak si z Tatranu odváží tři body a upevňuje svojí pozici v elitní čtyřce. Zároveň je nadále stoprocentní na hřištích soupeřů, kde i napopáté bere tři body. (19:18:01)
   
  Konec zápasu.
   
  59:42
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Poslední slovo si ale bere Ostrava. Hudáková při rychlém brejku poslala míček na druhou stranu ANDREE PASTUŠKOVÉ, která krosem po zemi překonala Drbalovou. Asistence: Paulina Hudáková.
   
  59:11
  Tatran právě vstřelil branku!
  Změna stavu a zmírnění porážky přeci jen přichází. Zcela nečekaně zůstaly dvě domácí hráčky před brankou Ostravy. Faltusová přenechala míček LIANĚ MATĚVOSOVÉ, která se tentokrát nemířila a přes ležící Liškovou posílá míček nekompromisně pod břevno.
   
  58:17
  Reindlová mohla ještě zkorigovat skóre a zmírnit porážku Tatranu. její střela z úhlu ale skončila na zadním mantinelu.
   
  57:51
  Chybu v rozehrávce Tatranu mohla potrestat Rybičková. Drbalová ale proti ní skvěle vyjela a míček zachytila.
   
  57:08
  Pastušková se radovala z gólu, ale ještě před tím sekla do Drbalové. Její radost byla předčasná.
   
  55:48
  Na druhé straně míří Šuranyiová z druhé vlny vysoko nad.
   
  55:30
  Faltusová zkusila překvapit z dálky. Míček skončil na zadním mantinelu.
   
  54:19
  Káčová nepřešla přes Sedmíkovou a nabídla míček Jurečkové. Ta pálí mimo.
   
  53:05
  Ostrava drží míček pevně ve své moci a nepřipouští si hektičtější závěr zápasu.
   
  51:19
  Vachušková ztratila míček na polovině hřiště a byl z toho rychlý brejk Ostravy. Hostující celek situaci však překombinoval a ohrožení Drbalové nedošlo.
   
  50:27
  Ostrava je kompletní a hraje v plném počtu.
   
  49:48
  Jurečková šikovně přihrávkou pod sebou našla Kotzurovou. Ta přihrávku nečekala a proto její střela neskončila v poloodkryté bráně Tatranu.
   
  49:31
  Také Tatranu se rovněž nedaří v početní výhodě udržet útočnou polovinu.
   
  48:27
  Šuranyiová to nyní přehnala z agresivitou u mantinelu, kde držela soupeřku tak vehementně, až z toho sama zapadla za mantinel.
   
  47:20
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Hostující FBC silně převažuje utkání na svou stranu. Tři góly v rychlém sledu, na to se těžko reaguje a do velké pohody dostává Ostravanky VERONIKA RYBIČKOVÁ, která se prosazuje střelou z velkého brankoviště. Asistence: Veronika Káčová.
   
  46:46
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Kristína Hudáková se tentokrát proměnila do role nahravačky a z druhé vlny se prosadila VERONIKA RYBIČKOVÁ. Drbalová se podruhé v krátké chvíli ocitla na zemi a frustrovaně vyklízí míček z branky. Asistence: Kristína Hudáková.
   
  46:40
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Já na ségru, ségra na mě. Tímto parafrázovaným heslem se zřejmě řídily sestry Hudákovy, protože pět vteřin před vypršením trestu Válkové našla Paulina KRISTÍNU HUDÁKOVOU a ta upevňuje ostravské vedení. Asistence: Paulina Hudáková.

  Ondřej Jícha


  Hledáme zpravodaje pro tým Únětická 12 Tatran Střešovice. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 8. Matěvosová, 11. Faltusová (Drbalová), 39. Vachušková (Faltusová), 41. Morová (Reindlová), 60. Matěvosová (Faltusová) – 9. Káčová (Kajfoszová), 26. K. Hudáková, 27. Režnarová (Káčová), 30. Kapcová, 41. P. Hudáková (Káčová), 47. K. Hudáková (P. Hudáková), 47. Rybičková (K. Hudáková), 48. Rybičková (Káčová), 60. Pastušková (P. Hudáková)


  Únětická 12 Tatran Střešovice: Drbalová (Humlová) – Sedmíková, Zehrerová, Válková, Rybínová, Brotánková (C) – Reková, Kramperová, Kubelková – Vachušková, Reindlová, Morová – Viplerová, Marko, Matěvosová – Chaloupková, Faťunová, Vlachová (C) – Faltusová.
  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lišková (Tomšová) – Rybičková, Vavrečková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová (C) – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Režnarová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.

  Rozhodčí: Tomáš Kapr, Michal Tichý