HC Litvínov – Letňany 4:0 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Warrior Brno – Olomouc 1:2 (kon.)
Třinec – Vsetín 4:2 (kon.)
konec
HC Oceláři Třinec
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 03.12.2017, 15:00 • mini WERK ARENA • Extraliga staršího dorostu • O umístění
Partner:
   
  Konec zápasu. (17:14:54)
   
  59:55
  Třinec právě vstřelil branku!
  Vsetínští trenéři sáhli ke hře bez brankáře, pět sekund před koncem ale dopravuje puk do prázdné sítě MATOUŠ ČMIEL a dává pojistku na dnešní vítězství Ocelářů. Asistence: Jiří Plandor.
   
  58:05
  Matěj si vykoledoval menší trest za hákování a Vsetín si zahraje další přesilovku.
   
  56:48
  Kožený si pomohl faulem a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
   
  53:02
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hosté opět využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediné trefy! Autorem branky je ROMAN PŮČEK. Asistence: Šimon Jenáček.
   
  52:00
  Filip Indrst se provinil podražením a odsedí si dvě minuty.
   
  47:04
  Třinec právě vstřelil branku!
  Domácí odskakují do dvoubrankového vedení. Jako další se do listiny střelců zapisuje JIŘÍ PLANDOR. Asistence: Matouš Čmiel, Petr Adámek.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Ve druhé třetině už jsme góly viděli. V pětatřicáté minutě otevřel skóre Geidl, hosté kontrovali v přesilové hře a na 1:1 vyrovnal Matiaško. O jedenáct sekund později se ale opět prosadili domácí a zásluhou Havránka drží těsný náskok.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  38:09
  Třinec právě vstřelil branku!
  O jedenáct sekund později se ale opět radují Oceláři! Druhý gól třineckého týmu střílí MAREK HAVRÁNEK. Asistence: Nico Geidl, Pavel Matěj.
   
  37:58
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hostující mladíci nabídnutou možností nepohrdli, autorem vyrovnávací branky je MICHAL MATIAŠKO. Asistence: Šimon Jenáček.
   
  36:48
  Hosté budou moci odpovědět v další přesilové hře. Dvě minuty za podražení si odpyká Bulava.
   
  34:52
  Třinec právě vstřelil branku!
  Po více než půlhodině hry jsme se dočkali prvního gólu. NICO GEIDL dopravil puk do sítě a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Marek Havránek.
   
  31:04
  Pernický si u rozhodčího vykoledoval dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku a automaticky dostává také osobní desetiminutový trest.
   
  23:29
  A pozor! Třinečtí opět faulují, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Jakub Adámek a hosté budou hrát téměř minutu v pěti proti třem!
   
  22:21
  Podražením se provinil domácí Radzienciak a Vsetín čeká další přesilová hra.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  V úvodní části si oba týmy vyzkoušely hru v početní výhodě, nalézt recept na brankáře soupeře se jim ale zatím nepovedlo.

  Martina Sikorová

  Branky a nahrávky: 35. Geidl (Havránek), 39. Havránek (Geidl, Matěj), 48. Plandor (Čmiel, P. Adámek), 60. Čmiel (Plandor) – 38. Matiaško (Jenáček), 54. Půček (Jenáček)


  HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, J. Adámek, P. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Macháček, Zoubek, Stebel, Čmiel, Plandor
  VHK ROBE Vsetín: Málek (Chromý) – Mikulenčák, Lašák, Fojtášek, Ondračka, Vávra, Lukačka, Jenáček, Kožený – Klímek, Matiaško, Zetocha, Krupa, Petriska, Baďura, Půček, Pernický

  Rozhodčí: Fiala – Ševčík, Novák