Liberec – Č. Budějovice 8:3 (kon.) | Vsetín – Žďár n/S 5:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
po prodl.
VHK ROBE Vsetín
5:4 (1:2, 3:2, 0:0 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Úterý 05.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • O umístění
Partner:
   
  Hosté nakonec doplatili na individuální chybu, když si Žďár v klíčovém okamžiku nepohlídal úplně volného Klímka v mezikruží. Oba celky dnes předvedly skvělý výkon, a tak remíza tomuto zápasu bez pochyby sluší.
  Ode mě je to pro dnešek vše, z Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera. (19:20:27)
   
  Konec zápasu.
   
  61:43
  Vsetín právě vstřelil branku!
  DANIEL KLÍMEK zůstal sám v mezikruží a nikdo mu tedy nebránil v poslání kotouče nad lapačku do levého horního rohu. Asistence: Tomáš Ondračka.
   
  61:10
  Půček prošel po pravém křídle do útočného pásma a z mezikruží minul branku. Jeho druhý pokus z vrcholu levého kruhu zblokoval Gengel.
   
  60:15
  Žďár nad Sázavou vyhrál vhazování a dostal se do útoku. Ihned proti hostujícímu celku vystartovali domácí a nedovolili soupeři vystřelit.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Třetí třetina branku nepřinesla, tento fakt ovšem neubral na atraktivitě hry. Hlavně proto, že oba celky si dokázaly vytvořit velké střelecké příležitosti, čímž v důsledku vynikla také obrana. Za minutu tedy na Lapač začne prodloužení za stavu 4:4.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:50
  Nagy se společně s Dospělem dostal do útočného pásma, na pravém kruhu byl odstaven Matiaškem, a tak v boji pokračuje pouze jeho spoluhráč.
   
  59:36
  Třicet sekund oddechového času uplynulo a po zakázaném uvolnění hostů se vhazuje před Radostou.
   
  59:36
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:25
  Poizl převzal kotouč, jeho vyhození ale ve středním pásmu vystihl Kožený a opět dostává puk k brance Žďáru.
   
  59:05
  Valaši vyhráli vhazování ve středním pásmu a nahazují za Radostovu branku.
   
  58:48
  Vsetínská ofenzivní akce byla před brankovištěm zastavena, stejně se stalo i na druhé straně. Oba týmy teď hrají hodně útočně.
   
  58:15
  Půček tečoval vyhození ve středním pásmu, na modré byl ale zastaven Poizlem, a tak si kotouč nemohl dobruslit.
   
  58:03
  Domácí v plném počtu.
   
  58:00
  Málek si poradil s Vašíčkovou střelou z úhlu. Za tři sekundy se vrátí na led i vsetínský provinilec a oba týmy budou opět v plném počtu.
   
  57:52
  Hosté v plném počtu.
   
  57:43
  Lašákovu přihrávku při přechodu do útočného pásma tečoval Lukačka do ochranné sítě. Vhazovat se bude po Radostově levici.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 5. Půček, 21. Ondračka (Půček, Klímek), 22. Matiaško (Klímek), 31. Klímek (Matiaško, Zetocha), 62. Klímek (Ondračka) – 2. Dospěl (Kuluris), 5. Jindra (Gergel), 23. Vlk (Nagy, Vašíček), 40. Jindra (Gergel, Dospěl)


  VHK ROBE Vsetín: Málek (Chrástecký) – Jenáček, Ondračka, Kožený, Lašák, Mikulenčák, Vávra, Fojtášek – Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Pernický – Lukačka, Zetocha, Krupa.
  SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (31. Radosta) – Černohorský, Junek, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Filip, Budín – Dospěl, Vlk, Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček.

  Rozhodčí: Vaněk – Goňa, Poláček