Vsetín – Warrior Brno 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.)
po prodl.
VHK ROBE Vsetín
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
HCM Warrior Brno
Středa 07.03.2018, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E
Partner:
   
  V prodloužení se do šancí dostaly oba týmy, a to z přečíslení. O vítězi ale nakonec rozhodla situace, ve které jel brněnský kapitán Martin Snášel sám na vsetínskou branku. Stíhal jej Houser, a i když se obránce domácího celku snažil překazit brejk v rámci pravidel, rozhodčí odpískal jeho počin jako držení soupeře a nařídil trestné střílení. To Snášel proměnil a hráči Warrioru si mohli užít děkovačku.
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera. (20:08:16)
   
  Konec zápasu.
   
  62:08
  Warrior Brno právě vstřelili branku!
  A brněnský kapitán MARTIN SNÁŠEL trestné střílení střelou mezi betony proměňuje, a rozhoduje tak o vítězství a bonusovém bodu pro Warrior. Asistence: Bez asistence.
   
  62:08
  Snášel se dostal do brejku, ve kterém jej stíhal Houser. Vsetínský obránce si podle hlavního sudího počínal při bránění ve střele nedovoleně a je nařízeno trestné střílení.
   
  61:53
  Babeliak poslal křižnou přihrávku na Kunsta, který netrefil kotouč přesně a puk končí u mantinelu.
   
  61:23
  Dva na jednoho se hnali Fojt s Hyklem. Dobrým defenzivním zákrokem se prezentoval Půček, který se ihned vydal do protiútoku. Jeho střela od pravé tyčky nadělala hostujícímu gólmanovi problémy.
   
  60:36
  Babeliak nabruslil středem kluziště do útočného pásma. Střelec třetí vsetínské branky nejprve z levého kruhu přestřelil, pokusem z mezikruží následně trefil betony Atanasiadise.
   
  60:10
  Vhazování vyhráli hosté a Fojtovi se podařilo podél mantinelu dostat až za Málkovu branku, kde začíná aktivní hra Brna.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Díky dvěma rychlým brankám Brna v 58. a 59. minutě je po šedesáti minutách hry skóre nerozhodné a za stavu 3:3 se bude prodlužovat.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:47
  Warrioru se podařilo dostat z pásma a v pro Vsetín kritickém okamžiku mohli Brněnští dokonce skórovat do prázdné branky. Akce nakonec skončí vsetínskou rozehrávkou zpoza vlastní brány.
   
  59:28
  V útočném pásmu se drží Valaši, všechny jejich střely jsou zblokovány.
   
  59:07
  Oddechový čas pro hosty.
   
  58:35
  Warrior Brno právě vstřelili branku!
  Neuběhla ani minuta a na Lapači je srovnáno. Na pravé straně kluziště stál v téměř nulovém úhlu JIŘÍ MRKVICA, který nastřelil Málkovu masku, od níž se kotouč odrazil až za brankovou čáru. Asistence: Luboš Fojt, David Lambert.
   
  57:29
  Warrior Brno právě vstřelili branku!
  Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny tu máme kontaktní branku. Sviták prohrál souboj o kotouč u střídačky hostujícího celku, načež poslal Hykl dlouhou přihrávku na JIŘÍHO MRKVICU. Ten se prohnal po pravém křídle, odkud se trefil pod horní tyčku. Asistence: Ondřej Hykl.
   
  56:58
  Hrstka našel kotouč na modré a z otočky vystřelil. Puk se zastavil na bruslích Housera a dopředu se vydali Valaši. V útočném pásmu Vsetína šla Půčkova střela na Atanasiadise mimo prostor tří tyčí.
   
  55:53
  Marčíkova střela od modré skončila v lapačce připraveného Málka. Formace Warrioru již byla na ledě dlouho a se značnou úlevou se po přerušení hry vydává střídat.
   
  54:43
  Do útočného pásma se po delší době dostal Warrior. Z levého křídla vypálil Kubíček, jeho střela ale nedělala Málkovi žádné problémy a vsetínský brankář puk betonem vytěsňuje.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 4. Zemánek (Čajanová), 5. Půček (Kočí), 35. Babeliak (Vrána) – 20. Marčík (Mrkvica), 58. Mrkvica (Hykl), 59. Mrkvica (Fojt, Lambert), 63. Snášel (TS)


  VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Houser, Velikovský, Zeman, Kunst, Sviták – Bednařík, Dědek, Kuchařík, Babeliak, Kočí, Calaba, Urban Veselý, Zemánek, Vrána, Půček, Čajanová.
  HCM Warrior Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Pavič, Kopřiva, Hykl, Ludvík, Mahdal, Lambert – Kubíček, Hrstka, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich.

  Rozhodčí: Fiala – Lederer, Bartek