Vsetín – Brumov 7:3 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
7:3 (0:1, 3:1, 4:1)
HC Brumov-Bylnice
Pátek 29.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy staršího dorostu
Partner:
   
  Přátelské hokejové utkání dorostenců je u konce. Třetí třetina byla z celého zápasu nejvíce atraktivní. Šance byly k vidění na obou stranách, k zakončení se však dostávali hlavně domácí, kteří i přes nepříznivý vývoj utkání v jeho první třetině otočili skóre a nakonec se radují z výhry o čtyři branky.
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:10:09)
   
  Konec zápasu.
   
  59:34
  Konstrukci vsetínské branky nastřelil Holba.
   
  59:14
  Vsetín právě vstřelil branku!
  MARTIN BAĎURA dostal do mezikruží přihrávku od Lukačky z pravého kruhu a povedenou střelou do horních pater branky navyšuje vedení Vsetína šestačtyřicet sekund před koncem zápasu na 7:3. Asistence: Marco Lukačka, Ján Petriska.
   
  58:34
  Častulík už se dostával za vsetínskou obrannou dvojici. Na poslední chvíli však zasáhl Fojtášek a odklonil puk do rohu kluziště.
   
  57:36
  Petriska se nyní sám dostal do individuální akce, kterou zakončil pokusem k pravé tyčce poté, co si gólmana vytáhl z branky. Kotouč se ale zastavil jen o brankovou konstrukci a nyní nejistému Hamrlovi pomohli spoluhráči.
   
  56:02
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Lukačka se v oslabení dostal do brejku. Po pravém křídle se nikým nebráněn dostal až branku, kterou objel a následně zakončil do odkryté části. Hamrla stačil zasáhnout a betonem udržel puk jen pár milimetrů od brankové čáry. Myslel si však, že má puk zcela pod kontrolou a nevšiml si najíždějícího JÁNA PETRISKY, který z druhé vlny dostal puk až za záda hostujícího gólmana. Asistence: Marco Lukačka.
   
  55:40
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vávra – 2 min., sekání).
   
  54:21
  Lukáš Lysák s Osackým se marně snažili udržet kotouč v útočném pásmu. Lukačka, jakožto bývalý obránce, předvedl dobrou práci v zadních řadách a dostává Vsetín do útoku.
   
  53:55
  Hra se odehrává ve středním pásmu, oba týmy chybují při rozehrávce.
   
  53:07
  Petriska si vyměnil kotouč s Půčkem napříč brankovištěm a od betonů odražený kotouč se dostal přesně do mezikruží na hokejku Baďury, jenž z první vypálil. Pohlednou kombinaci zakončil úspěšným zákrokem Hamrla.
   
  52:26
  Obě mužstva v plném počtu.
   
  51:37
  Klímek předvedl individuální akci, ve které si vytáhl gólmana z brány a pokusil se zakončit za něj okolo levé tyčky. Hamrlovi pomohl v brankovišti jeden z jeho spoluhráčů.
   
  51:15
  Do útočného pásma se dostal Brumov, střely hostujícího celku ale nejsou přesné.
   
  50:26
  Vyloučení v týmu HC Brumov-Bylnice (Divoš – 2 min., držení hole).
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček R. – 2 min.).
   
  49:04
  Klímkovu střelu z mezikruží tečoval Petriska pouze na levý beton. Ke střele se dostával také Baďura, tomu však z hokejky vypíchl kotouč Tomáš Lysák.
   
  48:20
  Klímek s Lukačkou se vystřídali v pokusech z pomezí brankoviště blíže k pravé tyčce. Na první pokus gólman Brumova moc dobře neviděl a zakročil spíše se štěstím. Proti druhému už si ale povyjel k tyčce a s přehledem střelu zlikvidoval.
   
  47:03
  Fojtášek nabruslil středem kluziště do středního pásma, odkud poslal do útoku Lukačku. Ten si našel místo na pravém kruhu a počkal, až se jeho spoluhráči také rozestaví v útočném pásmu. Střelu z pravého křídla ještě u levé tyčky tečoval Fojtášek, a to přesně do Hamrlovy lapačky.
   
  46:18
  Fojtášek byl Holbou zatlačen až do vlastního pásma. To ale vsetínského obránce neznepokojilo a dostává se k rozehrávce.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 24. Zetocha (Klímek, Půček R.), 30. Turek (Půček J.), 35. Pernický (Baďura, Krupa), 42. Půček R., 44. Lukačka (Pernický), 57. Petriska (Lukačka), 60. Baďura (Lukačka, Petriska) – 13. Lukšo, 23. Lysák L. (Macháč), 41. Lysák T. (Častulík)


  VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Kunst, Kočí, Mikulenčák, Kočí – R. Půček, Zetocha, Klímek – Calaba, J. Půček, Turek.

  Druhá polovina zápasu:
  Málek – Fojtášek, Vávra, Houser, Pernický – Baďura, Petriska, Klímek – Lukačka, R. Půček, Krupa.

  HC Brumov-Bylnice: Hamrla (Žižka) – T. Lysák, M. Lysák, Lukšo, Divoš, Krúžela – Častulík, L. Lysák, Osacký, Holba, Novosad, Mikoviny, Macháč.