Chomutov – Litvínov 4:2 (kon.) | Zlín – Soči 0:5 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 22.02.2018, 17:30 • ZS Chomutov • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy: 1.85 4.7 2.79
Partner:
   
  Utkání je u konce. Piráti si poradili s Litvínovem i podruhé během tří dnů. Za Piráty se prosadili dvakrát Dávid Skokan, po jedné brance přidali Vladimír Růžička a Roman Chlouba. Za litvínovskou Vervu skórovali Jakub Černý a Lukáš Válek.

  Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase u hokeje na počtěnou. (19:25:52)
   
  Konec zápasu.
   
  59:05
  Třetí perioda se již jen dohrává. Piráti se nikam neženou a Verva už není také tak aktivní. V poslední minutě se toho pravděpodobně moc nestane.
   
  58:01
  Právě se rozeběhly poslední dvě minuty třetí třetiny. Litvínovští kombinují za svou brankou a pokouší se vymyslet nějakou akci, která by mohla vést ke zdramatizování závěru utkání.
  57:10 CHLOUBA - 4:2
   
  57:10
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti pokračovali v aktivitě a dočkali se čtvrté branky v utkání! Střela Mária Grmana se odrazila před branku, kde se dokázal po dorážkách prosadit ROMAN CHLOUBA. Asistence: Jakub Lauko a Mário Grman.
   
  56:49
  Po chytrém pasu Humla se na levé straně dostával do zakončení právě Vantuch. Ani jeho další pokus ale neskončil za zády Pavla Kantora.
   
  56:11
  Lukáš Vantuch následně prohrál sprinterský souboj se dvěma obránci Vervy. Píská se icing a vhazovat se bude po levici Tadeáše Dvořáka.
   
  55:56
  Dobrou a nebezpečnou střelu vyslal od levého mantinelu Viktor Hübl. Na zadní tyčce ovšem pozorně zasáhl Tadeáš Dvořák, jenž kotouč srazil do ochranné sítě.
   
  55:30
  Domácí v plném počtu.
   
  55:08
  Litvínovští byli několik sekund mimo pásma, následně se do něj pokoušeli dostat, ale díky ofsajdové pozici Jiřího Guly k tomu nedošlo.
   
  54:29
  Následně to chomutovský odchovanec ve službách Vervy zkoušel znovu, nyní se mu branku trefit povedlo, ale akci ukončila lapačka Tadeáše Dvořáka.
   
  53:55
  Viktor Hübl se pokoušel z pravého kruhu prostřelit bránící hráče před sebou, to se mu ovšem nakonec nepovedlo. Litvínov ovšem i nadále kombinuje.
   
  53:30
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vladimír Růžička – 2 min., podražení).
  52:47 VÁLEK - 3:2
   
  52:47
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Máme tu drama! LUKÁŠ VÁLEK se po chybné rozehrě domácích dostal ke kotouči mezi kruhy a tvrdou střelou překonal i se štěstím překvapeného Tadeáše Dvořáka! Bez asistence.
   
  51:45
  Moc atraktivního hokeje nesledujeme. Oba celky se snaží něco vymyslet, ale sledujeme spíše zoufalé snahy...
   
  50:45
  Tadeáš Dvořák rozehrál akci svého celku dlouhou přihrávkou na Humla. Ten přenechával kotouč Vantuchovi, jenž mířil od modré čáry vedle levé tyčky.
   
  48:57
  Po levé straně si do pásma najel hostující Ivan Řehoř. Jeho slabší pokus skončil na těle Dvořáka, domácí obránci následně rozjíždějí protiútok svého celku.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 6. Skokan (Szathmáry, Koblasa), 14. Růžička (Flemming), 40. Skokan (Chalupa, Smejkal), 58. Chlouba (Lauko, Grman) – 36. Černý, 53. Válek


  Piráti Chomutov: Dvořák (Pavlát) – Szathmáry, Knot, Dietz, Flemming, Chalupa, Slovák, Mrázek, Grman – Koblasa, Smejkal, Skokan – Sklenář, V. Růžička, Havel – Poletín, Huml, Vantuch – Lauko, Chlouba, Tomeček.
  HC VERVA Litvínov: Kantor (Petrásek) – Kubát, Gula, Baránek, Čutta, Iberer, Doudera, Šesták, Sklenička – M. Růžička, Mikúš, Hanzl – Černý, Hübl, Gerhát – Jurčík, Řehoř, Jánský – Matoušek, Válek, Vandas.

  Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Gerát, Kokrment

  Diváci: 684