Chomutov – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Litvínov – Jihlava 2:0 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 11.03.2018, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Play-out extraligy • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 2.2 4.1 2.65
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:52:51)
   
  Střely na branku: 35 – 16
   
  Je dobojováno. Verva nakonec strhla vedení ve dvaapadesáté minutě na svou stranu, když dvojnásobnou přesilovku využil Ondřej Jurčík. V osmapadesáté minutě ho pak napodobil Tomáš Matoušek, jenž z levého kruhu propálil Kořenáře a pečetil tak litvínovskou výhru. Hosté tak ze zimního stadionu Ivana Hlinky pojedou bez bodů.
   
  Konec zápasu.
   
  59:55
  Litvínovští to ještě zkusili před Kořenářem, nic z toho ale nebylo. Stále ale drží puk na svých holích a vypadá to, že až do úplného konce zápasu.
   
  59:29
  Pavel Kantor zastavil střelu Bryhnisveena a ten také přerušuje hru. V samotném závěru třetí třetiny se tak ještě bude vhazovat po jeho levé ruce.
   
  58:58
  Hosté zastavili domácí hráče v jejich rozletu a hned na to se vydali do útočného pásma. Ale také je zastavil ofsajd a hra je vykázána do toho středního.
   
  58:44
  Další akci domácí Vervy zastavilo postavení mimo hru a ta se tak stěhuje do středního pásma, kde se bude vhazovat.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
  57:14 Tomáš MATOUŠEK - 2:0
  Zdroj: Hokejka TV
   
  57:14
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Domácí odskakují svému soupeři a vedou o dva góly. TOMÁŠ MATOUŠEK se dostal na levém kruhu k odraženému kotouči, který poté střelou švihem poslal do levého horního rohu hostující klece a Kořenář tak musí podruhé dnes lovit puk ze své sítě – 2:0. Asistence: Lukáš Válek a Josef Jícha.
   
  55:49
  Po nepřesné rozehrávce hostů v obranné třetině se k puku dostali znovu Litvínovští a zakládají tak další svou akci.
   
  55:20
  Nyní už ale ano. Lukeš se dostal až k jeho levé tyčce, kde se snažil prostrčit puk do volné mezery, ovšem Kořenářova hůl ho zase zastavila.
   
  54:34
  Robin Hanzl podporoval Petera Jánského v úniku před jihlavskou branku, ale obrana hostů se stihla včas vrátit a pomohla tak svému brankáři, který nemusel zasahovat.
   
  53:56
  Josef Jícha se uvolnil, natlačil se před hostující klec, ale puk za Kořenářova záda neposlal. Nicméně domácí se udrželi a kombinují před ním i nadále.
   
  53:44
  Po vhazování v útočném pásmu Litvínova zasahoval proti Jíchově střele znovu Kořenář a ten pak zastavuje hru.
   
  53:41
  Hosté jsou už v plném počtu.
   
  52:52
  Verva dohrává ještě klasickou početní výhodu. Domácí se déle drželi v pásmu Jihlavy, ale nakonec se hosté dokázali osvobodit.
   
  52:14
  Kořenář má výstroj v pořádku a už je zpět mezi třemi tyčemi.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 52. Jurčík (J. Mikúš, F. Lukeš), 58. Matoušek (Válek, Jícha)


  HC VERVA Litvínov: Petrásek (21. Kantor) – Sörvik, Iberer, Čutta, Baránek, Z. Sklenička, Frolo, L. Doudera – J. Černý (A), J. Mikúš, F. Lukeš – Marek Růžička, Řehoř, Trávníček (C) – Jícha, Válek, Jurčík – Jánský, M. Hanzl, Matoušek.
  HC Dukla Jihlava: Kořenář (52. Volden) – Suchánek, Stříteský, Šidlík, de la Rose, D. Váňa, Kajínek, Půža – Jiránek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Straka – F. Seman, R. Hubáček, Rabbit – Bryhnisveen, Hamill, Diviš (A).

  Rozhodčí: Sýkora, Svoboda – Flegl, Polonyi

  Diváci: 1 726