Černošice – Brno 7:8 (po pr.) | Černošice – Brno 3:10 (kon.)
po prodl.
SK Černošice
7:8 (0:1, 2:0, 2:3, 3:3 - 0:1)
Mission Roller Brno
Neděle 10.06.2018, 14:00 • Černošice • STILMAT extraliga inline hokeje • Osmifinále
Partner:
   
  Konec zápasu. (15:42:44)
   
  48:51
  Brno právě vstřelilo branku!
  Hosté se dostali do rychlého brejku, který zakončil JAN DUFEK střelou pod levou ruku Langra, o něj se kotouč otřel a propadl do sítě. Asistence: Luboš Rosendorf a Petr Hrachovina.
   
  48:01
  Začalo prodloužení.
   
  Rozhodčí Veselý s Pechánkem právě zhodnotili utkání slovy: „každý chvilku tahá pilku,“ přesně tak by se dal stručně zhodnotit dosavadní průběh prvního duelu.
   
  48:00
  Čtvrtá čtvrtina skončila.
   
  47:57
  Černošice právě vstřelily branku!
  Pohledná souhra domácích končí v úplném závěru základní hrací doby vyrovnávací brankou. Nástřel Sema tečoval k bližší tyči u pravé tyče stojící VÁCLAV KRUDENC. Asistence: David Sem a Michael Růžička.
   
  47:25
  Domácí to zkouší bez gólmana!
   
  46:49
  Další přečíslení hostů dva na jednoho, tentokrát pálil nepřesně z pravé strany Dufek.
   
  46:18
  Brno jelo dva na jednoho, Drobný to vzal na sebe a pálil z pravé strany, jenže přímo do hrudi gólmana.
   
  45:19
  Oddechový čas pro domácí.
   
  45:19
  Brno právě vstřelilo branku!
  Skácel zakončoval z předbrankového prostoru, který byl zahuštěný, puk se od gólmana odrazil k JANU DUFKOVI, jenž ho poslal bekhendem do horní části brány. Asistence: Roman Skácel.
   
  43:58
  Na pravé straně propadl puk ke Kolajovi, který nahrával na druhou stranu volnému Krudencovi, jenže tomu zamezil v zakončení do odkryté části branky vracející se protihráč, který natáhl do přihrávky hokejku.
   
  42:06
  Černošice šly do přečíslení tři na dva, na sebe to vzla Skočovský, jehož dělovka příklepem přelétla branku.
   
  39:17
  Černošice právě vstřelily branku!
  Domácí však rychle odpovídají, do rychlého útoku se vydal ROBIN MALÝ, který střílel těsně nad hrací plochou z pravé strany ke vzdálenější tyči. Asistence: Michael Růžička a David Skočovský.
   
  38:38
  Brno právě vstřelilo branku!
  Mission Roller si bere vedení na svou stranu, když po levé straně potáhl puk Skácel, který ho následně nahrál na střed LUBOŠI ROSENDORFOVI, jenž zakončil z první mezi betony Langera. Asistence: Roman Skácel.
   
  36:56
  Černošice právě vstřelily branku!
  Už to vypadalo, že dělovku příklepem, kterou vyslal PAVEL MRŇA, Hrachovina udrží před brankovou čárou, nakonec mu ale propadl puk mezi betony do sítě, čímž domácí využili početní výhodu. Asistence: David Sem.
   
  36:44
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Luboš Rosendorf – 1,5 min., podražení).
   
  36:25
  Brno právě vstřelilo branku!
  Hosté vstoupili do závěrečné čtvrtiny brankou, při přečíslení dva na jednoho nahrál Kachlík na pravou stranu ROMANU SKÁCELOVI, jenž z první prostřelil Langera. Asistence: Jakub Kachlík.
   
  36:01
  Začala čtvrtá čtvrtina.

  Adam Joska

  Branky a nahrávky: 15. Růžička (Mrňa), 17. Mrňa (Malý), 31. Sem (Loskot, Malý), 32. Mrňa (Krudenc, Sem), 37. Mrňa (Sem), 40. Malý (Růžička, Skočovský), 48. Krudenc (Sem, Růžička) – 8. Dufek, 25. Drobný (Kachlík), 29. Dufek, 35. Rosendorf (Kubica, Dufek), 37. Skácel (Kachlík), 39. Rosendorf (Skácel), 46. Dufek (Skácel), 49. Dufek (Rosendorf, Hrachovina)


  SK Černošice: Langer – Mrňa, Krudenc, Růžička, Malý, Skočovský, Sem, Pánek, Kolaja, Loskot.
  Mission Roller Brno: Hrachovina – Brzobohatý, Kachlík, Kubica, Obdržálek, Skácel, Drobný, Dufek, Demel, Kazlepka, Skácel, Rosendorf.

  Rozhodčí: Pechánek, Veselý